יוצר הסדרה לגיון עובד על סרט לדוקטור דום

דוקטור דום (תמונה: Marvel) דוקטור דום (תמונה: Marvel)

במהלך פאנל של הסדרה “לגיון” (Legion) בכנס קומיק-קון סן דייגו, הוכרז שסרט על דוקטור דום (Doctor Doom) נמצא בשלבי הפקה מוקדמים. ההכרזה הגיעה מנוח האולי (Noah Hawley) עצמו, יוצר “לגיון” ו”פארגו”, שעובד על הסרט.

דוקטור דום הוא הנבל הראשי של ארבעת המופלאים, וכנראה הנבל האהוב ביותר בקומיקסים של מארוול. כחלק מעולמם של ארבעת המופלאים, זכויות ההפצה הקולנועית של דוקטור ויקטור פון דום נמצאות בידי פוקס ולא מארוול, יחד עם גיבורי האקס-מן.

זו תהייה הופעתו השלישית על המרקע של דוקטור דום בשנים האחרונות, אחרי שהופיע כבר בשתי גרסאות של “ארבעת המופלאים” ב-2005 וב-2015. לא ידוע אם ארבעת המופלאים יופיעו בסרט, כיוון שהאולי לא חשף מידע נוסף. הפאנל, אחרי הכל, היה מוקדש ל”לגיון“.

עוד אומת במהלך הפאנל שהעונה הבאה של “לגיון” תתפרש על עשרה פרקים, שני פרקים יותר מהעונה הראשונה. מלך הצללים אמאל פארוק יהיה שוב הנבל המרכזי, הפעם עם שחקן ממשי שיגלם אותו – סעיד תגמאוי (Said Taghmaoui) מ”וונדר וומן”.

מעריצים התעניינו אם פרופסור אקסבייר, אביו של דייוויד/לגיון, יופיע בעונה השניה בפלאשבקים של דייוויד, ואם ישנו סיכוי שפטריק סטיוארט (Patrick Stewart) ישחק אותו. דן סטיבנס (Dan Stevens) המגלם את דייוויד אמר שסטיוארט עצמו לא התנגד לרעיון כשהוא שאל אותו. האולי עצמו הוסיף ש”אנחנו עובדים על זה”.

העונה השניה של “לגיון” צפויה לעלות לשידור בתחילת 2018.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים