רשת Syfy חושפת טיזר ראשון לקריפטון, סדרה מקדימה לסופרמן

תמונה: Syfy

רשת Syfy הציגה בכנס קומיק קון טיזר ראשון לסדרה “קריפטון” (Krypton). הסדרה תתרחש על הכוכב קריפטון, כוכב הבית של סופרמן, מספר דורות לפני שהכוכב הושמד וקאל-אל התינוק שוגר לכדור הארץ. גיבור הסדרה הוא סייג’-אל (Seyg-El), סבו הצעיר של סופרמן, אותו יגלם קמרון קאף (Cameron Cuffe) מ”פלורנס פוסטר ג’נקינס”. בית אל מנודה מהחברה הקריפטונית, וסייג’-אל הצעיר נאבק על ניקוי שם ביתו, החזרתו לגדולה, והצלת הכוכב קריפטון מהכאוס ששורר בו.

מלבד קאף בסדרה יככבו ג’ורג’ינה קמפבל (Georgiana Campbell) מ”קינג ארתור: אגדת החרב” ו”ברודצ’רץ'”, איאן מקלהיני (Ian McElhinney) מ”רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים” ו”משחקי הכס”, אליוט קוואן (Elliot Cowan) מ”השדים של דה וינצ’י”, אן אוגבומו (Ann Ogbomo) מ”וונדר וומן”, רסמוס הארדיקר (Rasmus Hardiker) מ”הוד מעלתך”, ועוד.

דמותה של קמפבל, ליטה זוד (Lyta Zod) לבית הלוחמים זוד, היא חיילת בצבא קריפטון המקיימת מערכת יחסים סודית ואסורה עם סייג’-אל. מקלהני, הזכור לצופי “משחקי הכס” כאביר הזקן בריסטן סלמי, ישחק את ואל-אל (Val-El), סבו של סייג’-אל, ומאמין גדול בחקר החלל.

יוצר הסדרה הוא דייוויד ס. גוייר (David S. Goyer), התסריטאי מאחורי טרילוגיית “האביר האפל”, “איש הפלדה”, “באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק”, ועוד עשרות סרטי וסדרות קומיקס אחרים. לצדו יכתוב דמיאן קינדלר (Damian Kindler), כותב סדרות “סטארגייט” ו”סליפי הולו” ויוצר “מקלט באפלה”. “קריפטון” צפויה לעלות לשידור במהלך 2018.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים