מארוול ונטפליקס מציגות טריילר חדש לסדרה ‘המגנים’ ומכריזות על עונה שניה לאיירון פיסט

מתוך “המגנים” (תמונה באדיבות Netflix, צילום: Sarah Shatz)

במהלך כנס קומיק-קון בסן דיאגו הציגו מארוול ונטפליקס טריילר חדש לסדרת “המגנים” (The Defenders), שתעלה לשירות הצפיה הישירה ב-18 באוגוסט. בסדרה זו, גיבורי הסדרות הקודמות של מארוול ונטפליקס יאלצו לעבוד זה לצד זה נגד איום הרה גורל.

הגיבורים הם דרדוויל, ג’סיקה ג’ונס, לוק קייג’ ואיירון פיסט, אותם שוב משחקים צ’רלי קוקס (Charlie Cox), קריסטן ריטר (Krysten Ritter), מייק קולטר (Mike Colter) ופין ג’ונס (Finn Jones), בהתאמה.

בטריילר החדש אנו רואים שוב שאלכסנדרה, אותה משחקת סיגורני וויבר (Sigourney Weaver), תהייה האויבת המרכזית של המגנים. בטריילר קודם ראינו שאלקטרה, אותה מגלמת אלודי יאנג (Elodie Yung), תופיע גם היא בסדרה. כעת ברור שאלקטרה משתפת פעולה וכנראה אף עובדת בשביל אלכסנדרה. המגנים, מנגד, נאלצים לשתף פעולה – תחילה באי חשק, ולאחר מכן בהבנה שהם יכולים לסמוך רק אחד על השני.

סיגורני ויבר מתוך "המגנים" (תמונה באדיבות Netflix, צילום: Jessica Miglio)
סיגורני ויבר מתוך “המגנים” (תמונה באדיבות Netflix, צילום: Jessica Miglio)

בנוסף, הכריז ג’ף לוב (Jeff Loeb), האחראי על מחלקת הטלויזיה של מארוול, ש”איירון פיסט” תחזור לעונה שניה בנטפליקס. מלבד פין ג’ונס בתפקיד דני ראנד/איירון פיסט ג’סיקה הנוויק (Jessica Henwick) תחזור לתפקיד קולין ווינג. לוב רמז שהיא תחבור למיסטי נייט, דמותה של סימון מיסיק (Simonne Missick) מ”לוק קייג'”. ווינג ונייט עבדו יחד כבר בקומיקס, כך שהחיבור ביניהן בסדרה גם טבעי.

למעריצי המעניש (The Punisher) עדיין אין פרטים רבים על הסדרה הצפויה, מלבד טיזר אחד זעיר. בסרטון שהוקדש לסטן לי (Stan Lee) נצפה לי נוסע ברחבי העיר, בעוד שמחשבותיו על גיבורי ניו-יורק נשעמות ברקע. הוא מדבר על הקושי הרב שהם נאלצים להתמודד מולו. בסוף הסרטון מופיע ג’ון ברנת’אל (Jon Bernthal) בתפקיד פרנק קאסל/המעניש, עם חולצת הגולגולת האיקונית, ואומר “נראה שהגעתי בזמן”.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים