טריילר ראשון לסרט ‘שחקן מספר אחת’ של ספילברג מסתיר לא מעט Easter Eggs

מתוך ‘שחקן מספר אחת’

ספרו של ארנסט קליין “שחקן מספר אחת” (Ready Player One) יצא לאור יחסית לאחרונה, ב-2011, וכבר הפך לאחת מיצירות הסייברפאנק המוכרות והופופולריות של השנים האחרונות. זה זמן מה שידוע שסטיבן ספילברג (Steven Spielberg) עובד על עיבוד קולנועי לספר. כעת, בכנס קומיק קון בסן דיאגו, נחשף הטריילר הראשון לסרט המצופה.

“שחקן מספר אחת” מתרחש בשנת 2045 בעולמינו אנו. הוא מציג עולם שהושחט על ידי זיהום אוויר, כיליון של משאבי הטבע האנושיים ופיצוץ אוכלוסין גלובאלי. כדי לברוח מהמציאות, אנשים בכל רחבי העולם מתחברים לעולם מציאות מדומה הנקרא “אואזיס”. כאשר ממציא “אואזיס” נפטר, בצוואתו הוא מוריש את כל רכושו למי שימצא סוד שהוא החביא בתוך המערכת – Easter Egg. החיפוש אחר הפרס הנכסף מכניס את כל שחקני “אואזיס” למאבק אימתני במטרה למצוא את הסוד המדובר.

הספר עצמו מלא במגוון Easter Eggs, הכוללים דמויות ורפרנסים למשחקי וידאו ועוד פריטי מדיה משנות השמונים. גם בטריילר של הסרט אפשר לראות את הענק מ”ענק הברזל”, פרדי קרוגר, ועוד דמויות ומיקומים איקוניים.

הספר והסרט עוקבים אחר נער בשם וייד אוון וואטס, אותו משחק טיי שרידן (Tye Sheridan) מ”אקס-מן: אפוקליפסה“. לצדו יופיעו בסרט טי ג’יי מילר (T.J. Miller) מ”עמק הסיליקון“, בן מנדלסון (Ben Mendelsohn) מ”רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים“, סיימון פג (Simon Pegg) מסרטי “סטארטרק” וטרילוגיית הקורנטו, מארק ריילנס (Mark Rylance) מ”דנקרק” ועוד.

תסריט הסרט נכתב על ידי ארנסט קליין עצמו, עם סיוע מזאק פן (Zak Penn) ואריק איסון (Eric Eason). הוא מבויים על ידי סטיבן ספילברג עצמו, שחזר לביים לאחרונה בתדירות גבוהה יותר.

“שחקן מספר אחת” צפוי לצאת ב-30 במרץ 2018 בארצות הברית ספרו לנו אילו מה-Easter Eggs מצאתם בטריילר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים