נחשף הטריילר לעונה 2 של ווסטוורלד

אד האריס מתוך טריילר לעונה 2 של ווסטוורלד (תמונה באדיבות HBO)

רשת HBO חשפה בכנס קומיק קון טריילר ראשון לעונה 2 של “ווסטוורלד” (Westworld), מערבון המד”ב החדש שלה. הטריילר מציג את נקודת המוצא של העונה השניה, מיד לאחר סיום העונה הראשונה.

הטריילר מתחיל מהפסנתר האוטומטי, שהפך כבר לסמל איקוני של הסדרה, אך כעת גליל התוים של הפסנתר מוכתם בדם. אנו רואים את דולורס בגילומה של אוון רייצ’ל ווד (Evan Rachel Wood) וטדי בגילומו של ג’יימס מרסדן (James Marsden) צדים את מבקרי הפארק שהגיעו לאירוע בפרק סיום העונה הראשונה, כאילו שהם בופאלו.

ברנארד, בגילומו של ג’פרי רייט (Jeffrey Wright), נצפה יחד עם יחידת חיילים המובלת על ידי אשלי סטאבס, אותו משחק לוק המסוורת’ (Luke Hemsworth). החיילים נכנסים לתוך הפארק במטרה ברורה לטפל במרד האלים באלימות מוגברת. ברנארד אמנם יודע שהוא מארח, אחד מהרובוטים של הפארק, אך כנראה אשלי והחיילים אינם יודעים זאת.

המארחת מייב, אותה משחקת ת’נדי ניוטון (Thandie Newton), הולכת לצד אחראי הסיפור לי סייזמור, אותו משחק סיימון קוורטרמן (Simon Quarterman). ככל הנראה היא מאלצת אותו לעזור לה למצוא את ביתה שעדיין נמצאת בתוך הפארק.

לבסוף דמותו של אד האריס (Ed Harris), “האיש בשחור”, מופיעה בסוף הטריילר כדי שנדע שהוא עודנו חי. פניו מכוסות בדם, אך לא רואים פצעים ברורים עליהן, וניתן להסיק שהדם אינו שלו. נדמה שהוא סוף סוף קיבל מהפארק את האתגר שהוא חיפש כל השנים האלה – אתגר אמיתי, מסוכן, בו לא משחקים ב”כאילו” אלא צריכים לשרוד מול המוני רובוטים זועמים.

העונה השניה של “ווסטוורלד” לא תגיע השנה בסוף, אלא במהלך 2018. תאריך מדוייק עוד לא נחשף.

השוואת מפרטים