אסוס שולחת הזמנות לאירוע הכרזה שתערוך ב-19 באוגוסט, עשויה להציג את סדרת ZenFone 4

ענקית המחשוב ויצרנית הסמארטפונים הטיוואנית, אסוס (Asus), החלה במשלוח הזמנות לקראת אירוע הכרזה שתערוך ב-19 באוגוסט ובמרכזו היא צפויה להציג באופן רשמי את סדרת מכשירי הדגל שתלווה אותה בשנים 2017-18, היא סדרת Asus ZenFone 4. אסוס לא מסרה רשמית כי במעמד ההכרזה תחשוף את סדרת מכשיריה החדשה, אך כך מעידות הערכות מרחבי הרשת.

בהזמנתה לאירוע ההכרזה לא חושפת היצרנית פרטים אודות מכשירי הסדרה השונים, אך מגוון טיזרים שהחלה להפיץ בשבועות האחרונים מאשרים מעל כל צל של ספק כי לכל הפחות אחד ממכשירי הסדרה שיוכרזו בקרוב יציע מערך צילום כפול בגבו. הדגם הראשון בסדרה, ZenFone 4 Max, כבר הספיק להפוך לרשמי במהלך החודש שעבר עם מפרט הפונה לשוק הנמוך ו-2 מצלמות בגבו.

טיזר לקראת אירוע ההכרזה על סדרת ה-Asus ZenFone 4

שאר המכשירים אותם צפוייה היצרנית להציג יפנו לפלחי השוק השונים וביניהם נמצא את ה-Asus ZenFone 4 Pro – מכשיר הדגל הבא למותג המחשוב והסלולר, שמפרטו הטכני ותמונותיו הראשונות דלפו לרשת כבר בשבוע שעבר. על פי הפרטים שעלו מהדלפה זו, הזנפון 4 פרו יציע למשתמשיו מסך בגודל 5.7 אינץ' וברזולוציית Quad HD, כאשר מתחת למכסה המנוע ישלב זה את מערכת השבבים Snapdragon 835 בשילוב 6GB RAM.

בגב הזנפון 4 פרו נמצא מערך צילום כפול בעל שני חיישנים שיגיעו ברזולוציית 21 מגה פיקסל ויציעו אפשרות לביצוע זום אופטי של עד פי 2 ללא פגיעה מהותית באיכות. מהתמונות המודלפות עולה כי המכשיר יציע בחלקו הקדמי קורא ביומטרי לזיהוי טביעת האצבע של המשתמש שימוקם מתחת לצג AMOLED. סמארטפונים נוספים הצפויים להגיע כחלק מסדרת זנפון 4 הם Asus ZenFone 4 Selfie, ו-ZenFone 4S/4V.

מקורות
Android Police
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות