-פרסומת-

דגם דמה ל-Apple iPhone 7S Plus דולף לרשת עם גב זכוכית

| יום ראשון, 6 באוגוסט 2017, 15:03 | סלולר
אייפון 7 ואייפון 7 פלוס (תמונה: יח"צ אפל)

אייפון 7 ואייפון 7 פלוס (תמונה: יח"צ אפל)

אף על פי שבעוד קצת יותר מחודש, במהלך השבועות הראשונים לחודש ספטמבר הקרוב, צפויה אפל להכריז על ממשיכי הדרך של סדרת אייפון 7, הם Apple iPhone 7S ו-iPhone 7S Plus, במהלך השנה האחרונה נראה היה כי הדבר היחיד שמעניין היה מכשיר אחד שצפוי להגיח גם הוא באותו אירוע, זהו ה-Apple iPhone 8. כעת, כשאנו מתקרבים למועד הכרזת השלושה בצעדי ענק, מוצאות דרכן אלינו תמונות המתיימרות להציג את קווי העיצוב של דגמי סדרת iPhone 7S.

על פי התמונות, המציגות את דגם ה-iPhone 7S Plus בלבד, יגיעו מכשירי סדרת אייפון 7S עם עיצוב סנדוויץ’ זכוכית חדש שיחליף את מבנה המתכת המלא של דורות האייפון האחרונים. גב מכשירי הסדרה, ובמקרה זה גב ה-iPhone 7S Plus שמוצג בתמונות, עוטה מעליו יריעת זכוכית מחוסמת, המתעגלת בתצורת 2.5D אל מסגרת אלומיניום נוצצת. מצידה השני של המסגרת נמצאת יריעת זכוכית נוספת, הפעם זו המגנה על מסך המכשיר.

כפי שניתן לראות בתמונות, על גבי מסגרת המתכת של האייפון 7S פלוס נמצא פסי אנטנה ומחבר Lightning להעברת נתונים, טעינה וחיבור אוזניות. בגב הזכוכית הנוצץ של המכשיר ניתן למצוא את מערך הצילום הכפול שלו, הדומה באופן יישומו לזה הנמצא באייפון 7 פלוס. ראוי לציין כי התמונות מציגות דגם דמה של מכשיר ה-iPhone 7S Plus ולא את המכשיר האמיתי.

דגם דמה ל-iPhone 7S Plus (הדלפה)

דגם דמה ל-iPhone 7S Plus (הדלפה)

מקורות
9to5mac
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות