-פרסומת-

חברת Ubisoft מציעה סוף שבוע חופשי של For Honor

| יום חמישי, 10 באוגוסט 2017, 18:04 | משחקים, קונסולות
For Honor (תמונה: Ubisoft)

For Honor (תמונה: Ubisoft)

מפיצת המשחקים Ubisoft הכריזה על סופשבוע חופשי של For Honor בו כל אחד יוכל להתנסות בחוויית ה-Online ובמצב הסיפור של המשחק. הגישה  תתאפשר לבעלי החשבון המתאים על הקונסולות (Xbox Live Gold ו-Playstation Plus) וכמובן גם למחשב האישי דרך Uplay ו-Steam. בנוסף, מי שרוצה להוריד את המשחק מראש (Preload) עבור המחשב האישי וה-Playstation, יוכל לעשות זאת כבר מהיום.

יחד עם זאת, Ubisoft לא מתחייבת להנחה ומוסרת שזו תהיה תלויה בפלטפורמה ובחנות הספציפית בה בוחרים לרכוש את המשחק. בכל מקרה, ההתקדמות של השחקן תישמר גם למשחק המלא.

למרות ש-For Honor קיבל ציונים טובים מן המבקרים ולפי דיווחים לא רשמיים מכר יותר משני מילון עותקים, הוא סבל מאחוז נטישה גבוה של השחקנים שכנראה מתקרב לתשעים אחוז ואף מעבר לכך, כאשר מצידה של Ubisoft הגיעו הכחשות גורפות לנושא.

עוד ביקורת שנמתחה על המשחק מצד השחקנים נוגעת לשרתים לא יציבים ומיקרו תשלומים יקרים בתוך המשחק על מנת לקנות חתיכות פלדה שלוקח הרבה מאוד זמן להשיג בתוך המשחק עצמו. אף על פי שהפלדה מאפשרת לקנות בעיקר שדרוגים קוסמטיים שלא משפיעים על המשחקיות והביצועים של השחקנים, עדיין מדובר בתוכן משמעותי כמו דמויות נוספות. לכן, אין פלא שחלק גדול מן השחקנים הרגישו שאת התוכן הזה הם היו אמורים היו לקבל בחינם לאחר שכבר שילמו מחיר מלא על המשחק עצמו.

יוביסופט כמובן מודעת לביקורות הזו, ולכן היא מבטיחה שלצד הפתיחה של אירועי העונה השלישית, היא תציע יותר שרתים ייעודים שאמורים לצמצם את בעיות החיבור לרשת ולספק חווית משחק חלקה יותר. על סוגיית המיקרו תשלומים היא הגיבה כבר בחודש מרץ וטענה שמעצבי המשחק מעולם לא התכוונו שהשחקנים יפתחו את כל השדרוגים ושרוב השחקנים מסתפקים בדמות אחת עד שלוש. כל זה לא מנע ממנה להציע חבילת Season Pass במחיר של 40 דולר (המחיר של המשחק הבסיסי עומד על כ-60$).

סוף השבוע למשחק בחינם ב-For Honor מתחיל היום, ה-10 באוגוסט, ויימשך עד ה-13 באוגוסט. עבור שחקני ה-PC והפלייסטיישן יהיה המשחק זמין להורדה מראש החל מהשעה 19:00 לפי שעון ישראל, כאשר תחילת המשחק בחינם תחל בשעה 20:00 עבור שחקני ה-PC ובשעה 22:01 עבור שחקני קונסולות ה-Xbox והפלייסטיישן.

פרטים נוספים באתר Ubisoft

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
איתי ברנר
משחק מאז שבדיסקטים היה עדיין חור ויודע להבדיל בן כל הגרסאות של דאבל דרגון... חובב משחקי אינדי, אבל לא יסרב לחטוא בהתרסקות לתוך נהרות ב – GTA מדי פעם. בסמארטפון שלו תמצאו מנגינות קלאסיות מקירבי ופיינל פנטזי, כמו גם מבחר פודקאסטים שונים ומשונים.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות