דיסני תפעיל שירות צפיה ישירה לתכנים שלה ב-2019

הארמון של וולט דיסני תמונה באדיבות Disney

במהלך הלילה הכריזה חברת וולט דיסני (The Walt Disney Company) שהיא תרכוש את חברת BAMTech. מדובר בחברה המספקת שירותי צפיה ישירה לספקיות תוכן כמו HBO, ליגת ההיאבקות WWE ורשתות ספורט נוספות. נכון לרגע זה ברשות דיסני 33% מהמניות של BAMTech, כחלק מהסכם שאיפשר לה להגדיל את אחוזי השליטה שלה עם הזמן. כעת דיסני מעוניינת לקדם הלאה את התהליך – היא תשלם 1.58 מיליארד דולר כדי לרכוש 42% מניות נוספים של BAMTech.

“תנאי השטח של עולם המדיה מוגדרים יותר ויותר על ידי הקשר הישיר שבין יוצרי התוכן וצרכניהם, והשליטה שלנו בכל קשת הטכנולוגיה החדשנית של BAMTech תתן לנו את הכוח לבנות את הקשרים האלה, יחד עם הגמישות שנחוצה כדי להתאים את עצמינו בזריזות לשינויים בשוק”, אמר רוברט א. איגר, יושב רואש דיסני.

דיסני מתכננת להעלות ב-2018 שירות חדש לצפיה ישירה בתכני רשת הספורט ESPN. ב-2019 דיסני תעלה שירות צפיה ישירה לתכני המשפחה שלה, ותפסיק לאלתר את שיתוף הפעולה שלה עם נטפליקס. כל התכנים שצפויים לצאת מ-2019 והלאה יהיו בלעדיים לשירות החדש של דיסני, מה שיכלול את “צעצוע של סיפור 4”, סרט ההמשך של “לשבור את הקרח”, הרימייק של “מלך האריות”, ועוד. כמו כן, דיסני מתחייבת להפיק כמות מכובדת של תכנים חדשים המיועדים בלעדית לשירות התוכן החדש.

ההכרזה, שהופיעה ישירות באתר חברת דיסני, מתייחסת ספציפית להפצת תכנים בארצות הברית. לא ברור בשלב הזה כיצד זה תשפיע על תכנים בישראל ובשאר השווקים הבינלאומיים.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים