-פרסומת-

גירבוקס מכריזה על משחק חדש ומסתורי: “פרוייקט 1-על-1”

| יום חמישי, 10 באוגוסט 2017, 13:23 | משחקים

ציור קונספט מהמשחק. צילום: Gearbox

אם חשבתם שהמשחק הבא של Gearbox יהיה כותר בסדרת Borderlands, חשבו שנית. החברה הכריזה כעת על משחק מסתורי שזכה לשם הקוד Project 1v1 (בעברית: “פרויקט 1-נגד-1”). הרעיון יתמקד, כפי שהבנתם, בלחימת דו-קרב מול יריב בודד בכל פעם.

המשחק יהיה כותר אקשן ממבט ראשון, תחרותי, וייאפשר לשחקנים לקרוא תיגר זה על זה. Gearbox לא סיפקה את כל הפרטים על המשחק עדיין, אולם נמסר כי מטרת-העל של המשחק קשורה באיסוף קלפים, בהם תזכו על ידי הבסת יריבים במשחקים מדורגים מול שחקנים אחרים. לא ברור בשלב זה האם לקלפים תפקיד במשחקיות מעבר לאוסף שתנסו להשלים.

בשלב הראשוני יכלול “פרויקט 1-נגד-1” שלושה מצבי משחק: משחק מדורג, אותו כבר הזכרנו, בו תוכלו לשחק מול יריב בעל נסיון ורמה דומים לשלכם כדי לזכות בקלפים, מצב “אתגר” בו תוכלו לשחק נגד חברים, ולבסוף ישנו גם מצב “זירה” בו תוכלו לקרוא תיגר על אלוף הזירה הנוכחי, כדי לתפוס את מקומו.

“פרויקט 1-נגד-1”: דו-קרב בסביבות עתידניות. צילום: Gearbox

שחקנים שירצו להתנסות במשחק לפני כולם מוזמנים להשתתף בבדיקה הטכנית ש-Gearbox תערוך למשחק. “נערוך בדיקה טכנית קצרה עבור המשחק הקיץ”, נמסר באתר המשחק. “אנו מחפשים מספר שחקנים מצומצם שינסו את התשתית המקוונת, וילמדו מה שחקנים כמותם חושבים על המשחק כדי להשפיע על המשך הפיתוח”. אם תרצו להשתתף, תוכלו להירשם באתר המשחק הרשמי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
רפאל בן-ארי
כתב ומפיק תכני גיימינג יותר מעשור, בעל היכרות עמוקה עם ההיסטוריה של תעשיית המשחקים. בזמנו הפנוי (הנדיר) יוצר מודים ומקדם יוזמות נוספות בתחום הגיימינג בישראל. מעדיף לשחק עם עכבר ומקלדת ויש לו את דיוק ניוקם בחיוג מהיר בנייד.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות