טיזר וידאו ראשון למעניש של נטפליקס

יחד עם יציאת סדרת "המגנים" (Defenders) לשירות הצפיה הישירה של נטפליקס, רשת הטלויזיה המקוונת הוציאה טיזר לסדרה נוספת בעולם גיבורי מארוול הניו-יורקיים. הפעם מדובר ב"מעניש" (The Punisher). אין זה חדש שהמעניש מקבל סדרה משלו. דמות זו כבר הופיעה בעונה השניה של "דרדוויל" (Daredevil), בגילומו של ג'ון ברנת'אל (Jon Bernthal) מ"המתים המהלכים". הופעתו של ברנת'אל צוינה כאחד מהאלמנטים הטובים ביותר בעונה זו של "דרדוויל", ובמהרה הכריזו מארוול ונטפליקס שהוא יקבל גם סדרה משל עצמו.

המעניש הוא פרנק קאסל, חייל לשעבר שמשפחתו נרצחה באכזריות. ללא סיבה לחיות ועם מיומנות רבה בלוחמה טקטית והרג, קאסל יוצא למסע נקמה במטרה להעניש את רוצחי משפחתו. הוא מחליט שלהעניש את הרוצחים האלה לא מספיק – הוא ימצא אנשים שגרמו כאב וסבל לאחרים, ויחזיר להם על כך עשרות מונים של סבל וכאב.

אין תאריך יציאה לעונה הראשונה של "המעניש" עדיין, וגם הטיזר החדש אינו חושף אותו. נכון לעכשיו היא נקבעה להמשך 2017, אך למתי בדיוק? לא ידוע. הטיזר רק מראה את קאסל חובט ברצפה בפטיש ענק, כאילו הוא מנסה להוציא משהו ממתחת לבטון, כשברקע נשמע קולו, מדבר על חטאי העבר, שהם כמו שד שמכרת לו את נשמתו, ושכעת השד בא אחריה.

האם הוא השד של אויביו, או שהשדים האישיים שלו רודפים אותו? ראינו כבר את קאסל כדמות אלימה ומיוסרת, אדם מאד מבולבל לגבי מקומו בעולם, שמוצא את השקט והשלווה באלימות. נגלה בדיוק לאן הסיפור האישי שלו יקח אותו כבר בקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות