הפרק האחרון של Half Life פורסם כסיפור, זה הזמן להפרד מגורדון פרימן

| שבת, 26 באוגוסט 2017, 12:02 | משחקים

מארק ליידלו (Marc Laidlaw), הכותב הראשי של סדרת Half Life, פרסם את הסיפור שכתב עבור החלק הסופי של הסדרה. תזמון הפרסום מתאים כביכול לפקיעת הסכם החיסיון (NDA), שלפי ההשערה נחתם לפני עשר שנים ב-2007. שחרור הסיפור מסמל משהו נוסף: זהו כנראה הדבר הכי קרוב שאי פעם נקבל לסיום סדרת Half Life.

במשך עשור ציפו המעריצים ל-Half Life 2: Episode 3, פרק סיכום עבור סדרת המשחקים האפיזודיים שבאו לאחר Half Life 2. הפרק בושש לבוא, ובמרוצת השנים המעריצים קיוו כי Valve עברה לפרויקט שאפתני יותר אותו כינו Half Life 3 – משחק שלם באורך מלא. עם הזמן קשה היה להמשיך להיאחז בתקווה כי המשחק יגיע. הסבר מפורט אודות המשחק, מדוע הגיימרים כל כך מחכים לו ומה עלה בגורלו ניתן למצוא בכתבה שכתבנו במיוחד על נושא זה.

בסיפור שפרסם, ליידלו מתאר איך גורדון פרימן, בעזרת חבריו, מוצאים את ספינת המחקר "בוראליס" ומשתמשים בה כדי להיאבק בקומביין – החוצנים שהשתלטו על כדור הארץ. ליידלו מתאר את ההתרחשויות באופן מרתק ועשיר בדמיון, ובעת הקריאה ניתן רק לשער כיצד היה מתורגם הטקסט לפרק השלישי והאחרון בסדרה. על מנת לא לפגוע בקניין הרוחני של Valve, ליידלו שינה את שמות הדמויות, אולם מעריצי המשחק מיהרו להחזיר את שמות הדמויות האמיתיות של סדרת Half Life לטקסט, ובכך "לתקן" אותו.

הבלוג האישי של ליידלו, שבו פרסם את הסיפור, קרס תחת העומס ולא היה זמין במשך שעות. כעת נראה שניתן לגשת לאתר ולקרוא את הסיפור שלו, או לחלופין לגשת לגרסה "המתוקנת" של המעריצים ולקרוא את הסיפור עם שמות הדמויות האמיתיות. את הסיפור מסיים גורדון פרימן במילים "צפו שלא אצור קשר נוסף בעתיד בנוגע לעניינים אלה. זהו הפרק האחרון שלי. שלכם בסופיות אינסופית, דר' גורדון פרימן." ובכן, היה שלום גורדון, ותודה על הזכרונות.

לסיפור המתוקן (מומלץ לקרוא גרסה זו)

לסיפור שפרסם מארק ליידלו (שמות שונים לדמויות)

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות