חברת LG מוסיפה תמיכה ב-Google Assistant בסדרת המכשירים הביתיים שלה

פתיחת תערוכת IFA השנתית ממש מעבר לפינה וכבר עכשיו אנחנו זוכים לגל של הודעות מעניינות של החברות השונות. חברת LG מודיעה כי היא מתכוונת להעמיק את האינטגרציה של סדרת המכשירים הביתיים שלה עם עוזרות אישיות של החברות המובילות. כמו כן LG חושפת כי פיתחה מנגנון זיהוי קולי עצמאי שיאפשר למשתמשיה לתפעל מוצרים שונים באמצעות הקול בלבד ללא תלות בעוזרת אישית אחרת.

בתערוכת IFA 2017 תציג LG התממשקות לעוזרת האישית של גוגל, Google Assistant, אשר תאפשר שליטה במגוון רחב של מכשירים חכמים ביתיים באמצעות Google Home, אנדרואיד או אייפון. העוזרת האישית תוכל לבצע מגוון רחב של פעולות ופקודות הנפרשות על כל קו המוצרים של LG: החל בבדיקת הזמן הנותר לסיום פעולת מכונת הכביסה ועד לייצור קרח נוסף מהמקפיא – וכל זאת ללא כל שימוש בידיים. LG הבינה כי לכל משתמש בבית יש צרכים, או הרשאות, שונים ולכן היא רותמת את היכולת של Google Assistant להבחין בין קול אחד למשנהו ובעצם לאפשר לכל דייר בבית להפעיל את המוצרים השונים בצורה פשוטה המותאמת אליו.

נזכיר כי חברת LG כבר תומכת בעוזרת אישית נוספת – אלכסה מבית אמזון. גם במקרה זה תוכלו לפקוד על המכשירים החכמים בבית לבצע פעולות שונות באמצעות הקול בלבד. בכדי ליהנות מיכולות אלה כבר עכשיו, ניתן לגשת לחנות ה-Skills של אלכסה ולהוסיף את המוצרים התומכים.

שתי פלטפורמות הקול החכמות נגישות דרך מערכת Hub SmartThinQ של LG, דרכה מפעילים את האקוסיסטם של LG. מרכז ה- SmartThinQ מקבל תפקיד מרכזי בפלטפורמת הבית החכם של LG על ידי איסוף מידע ממכשירים חכמים נוספים כמו גם מהתקנים קונבנציונליים המחוברים לחיישני SmartThinQ באמצעות WI-FI, Zigbee, ו-Bluetooth. המידע יוצג כהודעה על מסך ה-LCD או דרך רמקול שמע מוטמע.

חברת LG אינה מסתמכת על עוזרות קוליות של חברות אחרות בלבד, ופיתחה גם מנגנון שליטה קולי עצמאי משלה. במגוון רחב של מוצרים חדשים שייחשפו בתערוכה הקרובה, תציג החברה הדרום קוריאנית מוצרים חכמים הניתנים לשליטה באמצעות פקודות קוליות. כך למשל, תציג החברה רובוט חכם חדש בשם Hub המשתמש בטכנולוגיית זיהוי קול כדי להתחבר למכשירים חכמים נוספים של LG אשר יעזרו ויקלו על מטלות הבית. כל שנדרש עבור הרובוט על מנת לבצע את משימות כמו שינוי טמפרטורת מייבש הכביסה, או הפעלת מיזוג האוויר בחדר אחר- הוא פקודה מילולית בלבד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים