רחפן חדש: חברת DJI מכריזה על ה-Mavic Pro Platinum

רחפן DJI Mavic Pro Platinum (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג’טי)

חברת DJI, יצרנית הרחפנים הסינית, מודיעה גם היא  בתערוכת IFA 2017 על מספר שדרוגים לסדרת הרחפנים שלה. ההכרזה המשמעותית ביותר היא ה-Mavic Pro Platinum – גרסה מעודכנת לרחפן הקומפקטי של החברה. ה-Mavic Pro Platinum מציע שני שדרוגים על פני הדור הקודם: זמן תעופה ארוך יותר העומד כעת על 30 דקות (לעומת 25 דקות בדגם הקודם) וירידה בעוצמת הרעש של הרחפן.

DJI ציינה כי ה-ה-Mavic Pro Platinum שקט כעת ב-60 אחוזים בהשוואה לדור הקודם, מה שיבטיח הטסה נעימה יותר ופחות רועשת. הורדת הדציבלים התאפשרה בזכות שיפור בבקרים האלקטרונים המצויים בבסיס ארבעת המנועים וכמו כן שיפור שנעשה בפרופלורים עצמם. לשמחת בעלי הדגם הקודם, ניתן להשתמש ברכיבים אלו גם ב-Mavic Pro ובכך להנות מהיתרונות של הדגם החדש. ה-Mavic Pro Platinum זמין כבר עכשיו לרכישה מוקדמת בעלות של 1,099 דולר (כ-3,930 שקלים לפני מיסים) והוא צפוי להגיע לרוכשים הראשונים במהלך חודש ספטמבר.

ה-Mavic Pro אינו הרחפן היחיד שזכה לשדרוג קל, ולצד ההכרזה על הדגם החדש הודיעה חברת DJI כי היא משדרגת גם את ספינת הדגל שלה ומשיקה רחפן חדש בשם Phantom 4 Pro Obsidian. הדגם החדש זהה כמעט בכל פרמטר ל-Phantom 4 Pro הרגיל, אך מגיע עם מקצה שיפורים קל. ה-Phantom 4 Pro Obsidian מגיע בצבע שחור מטאלי, כפי שניתן לראות בתמונות, ולצד זאת גם הגימבל זוכה לשדורג קל וכעת הוא עשוי ממגנזיום ומצופה בחומר דוחה טביעות אצבע. ה-Phantom 4 Pro Obsidian זמין לרכישה כבר עכשיו במחיר של 1,499 דולר (כ-5,350 שקלים לפני מיסים) וגם הוא יגיע לרוכשים הראשונים בספטמבר.

 

רחפון Phantom 4 Pro Obsidian (תמונה: DJI)
רחפון Phantom 4 Pro Obsidian (תמונה: DJI)

אחרון חביב הוא רחפן ה-Spark, אשר עשה עליה לארץ לפני זמן לא רב, המקבל יכולת צילום חדשה. היכולת החדשה, אשר תגיע כחלק מעדכון התוכנה הבא של הרחפן, הפעלה של מצב חדש בשם “sphere” היוצר צילום פנורמה בעל אפקט בסגנון “עין-דג”.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים