מונה התראות מאפליקציית וואטסאפ במכשיר אנדרואיד

צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי

וואטסאפ מתעדכנת עם חלון וידאו צף והודעות זמניות שיימחקו לאחר 24 שעות

אפליקציית המסרים המידיים וואטסאפ (Whatsapp) החלה בהוספת חלון וידאו צף המיועד עבור ביצוע שיחות וידאו. בעדכון האחרון לאפליקציה עבור פלטפורמת אנדרואיד מאפשרת החברה להקטין את חלון שיחות הוידאו על מנת להמשיך ולשוטט באפליקציה תוך כדי שיחה. הפונקציה הייתה זמינה עד כה באופן חלקי עבור משתמשי תכנית הבטא של וואטסאפ, ומגיעה כעת למשתמשי אנדרואיד, אך זמינה בגרסת 8.0 אוראו ומעלה בלבד בשלב זה.

לצד העדכון המוסיף את יכולות החלון הצף עבור שיחות הוידאו באנדרואיד אוראו, השיקה וואטסאפ אפשרות לכתיבת סטטוסים זמניים דרך חלונית הסטטוס באפליקציה, אלו ימחקו לאחר 24 שעות. פונקציית ההודעות הנעלמות זמינה כעת עבור משתמשי אנדרואיד ו-iOS גם יחד, ולא רק עבור הגרסאות החדשות ביותר של מערכות ההפעלה כפי שקורה עם פונקציית שיחות הוידאו בחלון הצף.

וואטסאפ הכריזה לאחרונה כי תחל לספק אפליקציה ייעודית נפרדת לבתי עסק, דרכה יוכלו אלו לבצע שיח עם לקוחותיהם ולשלוח אליהם הודעות. בתי עסק שיצטרפו לתכנית החדשה של וואטסאפ יזוהו על ידי החברה ויתוייגו בסימול "V" בצבע ירוק, כאשר בתי עסק קטנים יוכלו להנות משימוש באפליקציה בחינם, בעוד בתי עסק בגודל בינוני ומעלה יאלצו לשלם לחברה תשלום חודשי בסכום שאינו ידוע בשלב זה, וככל הנראה יזכו לשירותים נוספים בתמורה.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות