הוכרז: Vivo V7 Plus – מסך נטול שוליים עם יחס צפייה 18:9 ומפרט צנוע

Vivo V7 Plus Vivo V7 Plus

Vivo, אחת מיצרניות הסמארטפונים הפופולריות ביותר בסין, בה גם מתרכזות מרבית מכירותיה, מצטרפת לטרנד המסכים נטולי השוליים שהולך וגובר בשוק המובייל ומציגה את סמארטפון ה-Vivo V7 Plus, הפונה לשוק הבינוני-נמוך ומציע צג בעל שוליים דקיקים ביותר. המסך, אותו מכנה היצרנית בשם Full View, מגיע בגודל 5.99 אינץ’, ברזולוציית 720×1440 פיקסלים, ומשתרע על מרבית מחלקו הקדמי של המכשיר, בעודו מוגן על ידי זכוכית 2.5D.

יריעת הזכוכית המגנה על המכשיר מתעגלת אל מבנה המתכת המלא ממנו עשוי ה-V7 Plus, כאשר על גבי מסגרתו נמצא כפתור נעילה/כיבוי, שני כפתורים לוויסות הווליום וכן מגירה עבור שני כרטיסי SIM וכרטיס זיכרון. בגב המכשיר נמצא קורא טביעות אצבע ואת מערך הצילום הראשי, שכולל חיישן יחיד ברזולוציית 16 מגה פיקסל עם יכולת להפקת תמונות ברזולוציית 64 מגה פיקסל באמצעות צילום 4 תמונות נפרדות ושילובן לכדי תמונה יחידה.

מתחת למכסה המנוע יאלצו להסתפק משתמשי ה-V7 פלוס במערכת השבבים Snapdragon 450 מבית קוואלקום, שכוללת 8 ליבות Cortex-A53 בתדר מירבי של 1.8 גיגה-הרץ. לצידה נמצא 4GB RAM, רכיב אחסון פנימי בקיבולת של 64 גיגה-בייט, סוללה בלתי ניתנת לשליפה בקיבולת 3,225mAh ומצלמת סלפי קדמית ברזולוציית 24 מגה פיקסל.

את ה-Vivo V7, שרץ על גבי מערכת ההפעלה אנדרואיד 7.1 נוגט, מציעה היצרנית לרכישה דרך אתר אמזון כבר ברגעים אלו, שם הוא מוצע במחיר של 21,990 רופי, הם מקבילים לכ-1,230 שקלים על פי שער ההמרה הנוכחי וללא חישוב עלויות מיסוי מקומי (מע”מ).

Vivo V7 Plus
Vivo V7 Plus
השוואת מפרטים