-פרסומת-

למדה את הלקח: נינטנדו תגביר את ייצור ה-SNES Mini, יוצאת נגד הספסרים ב-eBay

| יום שלישי, 12 בספטמבר 2017, 19:25 | משחקים

סופר נינטנדו מיניאטורית. הדמיה: גאדג'טי

נינטנדו יצאה בשלל הכרזות בימים האחרונים, מהן ניתן להבין כי החברה למדה את הלקח מההשקה הבעייתית של ה-NES Classic Mini, קונסולת הנוסטלגיה של החברה משנה שעברה. לקראת השקת ה-SNES Classic Mini, קונסולה באותו סגנון שתכלול עשרות משחקי סופר-נינטנדו מובנים, נינטנדו מגבירה את הייצור ותשלח לחנויות מספר רב של מכשירים.

רג’י פילס איים (Reggie Fils-Aime), מנכ”ל נינטנדו ארה”ב, הפציר בציבור השחקנים שלא לפנות לאתרי מכירות כמו איביי, שם נמכרים המכשירים המבוקשים של נינטנדו במחירים גבוהים ביותר על ידי ספסרים. “אני מפציר בכם באופן נחרץ שלא להשתתף במכירות פומביות יקרות מדי עבור ה-SNES Classic באף אחד מאתרי המכירות הפומביות. אתם לא אמורים לשלם יותר מ-$79.99, אמר פילס-איים בשיחה עם Financial Times.

השקת ה-NES Mini בשנה שעברה הדהימה את נינטנדו בהיענות גבוהה במיוחד. המכשיר נעלם בתוך דקות מכל חנות, מדף, או אתר אינטרנט בו היה זמין, והפך למוצר נדיר. ספסרים שזיהו את ההזדמנות הסתערו על מעט המלאי הקיים והציעו אותו למכירה במחירים גבוהים במיוחד ב-eBay. צרכנים רבים לא הצליחו להניח ידיהם על המכשיר המבוקש. לאחר מכן נינטנדו הודיעה על הפסקת הייצור, והיחידות שנותרו אצל הספסרים הפכו למבוקשות אף יותר.

הפעם נינטנדו חכמה יותר. לפי הכרזה של החברה, נינטנדו תיענה לביקוש הגבוה ולא תפסיק את מכירות ה-SNES Mini בשלב מוקדם. למעשה, החברה הודיעה כבר כי מכירות המכשיר יימשכו לתוך 2018, וכי נינטנדו תדאג לאספקה שוטפת לכל אורך התקופה. ביום ההשקה של ה-SNES Mini יגיעו לחנויות יותר מכשירים מהמספר הכולל של ה-NES Mini שנמכרו בסך הכל. בתקופה שלאחר מכן, נינטנדו תספק באופן קבוע יחידות נוספות לחנויות.

נינטנדו הודיעה גם כי תחזיר לייצור את ה-NES Mini בקיץ הבא, ותאפשר למי שלא הצליח לקנות את המכשיר בשנה שעברה הזדמנות נוספת לעשות כן. עדיין אין פרטים לגבי הכמויות המתוכננות, או האם יהיו שינויים כלשהם בדגם שיימכר, אולם נמסר כי פרטים נוספים ייחשפו טרם ההשקה שתתרחש בקיץ. נראה כי נינטנדו הקשיבה למעריצים המאוכזבים שלא הצליחו לקנות את הקונסולה, וכעת ניתן רק לבדוק – האם הפעם החברה תהיה מוכנה לביקוש הרב, לשם שינוי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
רפאל בן-ארי
כתב ומפיק תכני גיימינג יותר מעשור, בעל היכרות עמוקה עם ההיסטוריה של תעשיית המשחקים. בזמנו הפנוי (הנדיר) יוצר מודים ומקדם יוזמות נוספות בתחום הגיימינג בישראל. מעדיף לשחק עם עכבר ומקלדת ויש לו את דיוק ניוקם בחיוג מהיר בנייד.
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות