גוגל תשיק את סדרת Pixel 2 ב-4 באוקטובר

גוגל פתחה בקמפיין שיווקי לקראת השקתם של צמד מכשירי הדגל החדשים שלה לסדרת הפיקסל, הם ה-Google Pixel 2 וה-Pixel 2 XL. באמצעות שלט חוצות שהופיע בעיר בוסטון בארה"ב וכן דרך אתר Made By Google המציג את המוצרים בפיתוח החברה, מאשרת היום גוגל כי תציג את הסמארטפונים החדשים שלה ביום רביעי, ה-4 באוקטובר.

בקמפיין השיווק החדש, שלא מציין מפורשות את שמם של דגמי הפיקסל 2, מציגה גוגל מגוון שאלות הנוגעות למשתמשי סמארטפונים כיום, ובראשן עומדת השאלה "Thinking about changing phones". סרטון וידאו שפירסמה החברה מציג את תיבת מנוע החיפוש של גוגל בו צצות כל השאלות הנפוצות אודות טלפונים, בהן התייחסות לחיי הסוללה, שטח האחסון לקבצים, יכולות הצילום, העוזרת הקולית, עדכוני מערכת ההפעלה, מהירות התגובה של המכשיר, עמידותו ועוד – כל אלו שאלות שגוגל ככל הנראה תספק אליהן תשובה כשתציג את דגמי ה-Pixel 2 בעוד כשלושה שבועות.

תאריך ה-4 באוקטובר לא נבחר באקראי, ומהווה את חגיגות השנה להכרזתה של גוגל על דגמי סדרת ה-Google Pixel הראשונה, גם אז פרסה החברה קדימונים להשקת המכשירים ברחבי ארה"ב.

הזמנה לאירוע הכרזה של גוגל ב-4 באוקטובר

תמונה: droid-life.com

סדרת מכשירי הפיקסל 2 צפויה להציג שני דגמים, כל אחד מהם ייוצר על ידי חברה אחרת, כאשר דגם ה-Pixel 2 הסטנדרטי צפוי להגיע בייצור HTC, שהייתה אמונה על ייצורם של דגמי הפיקסל בשנה שעברה, והדגם הגדול בין השניים, Pixel 2 XL, ככל הנראה ייוצר על-ידי חברת LG ויציג מסך אשר סביבו שוליים דקיקים במיוחד.

פלטפורמת הדגל של חברת קוואלקום כיום, Snapdragon 835, צפויה להגיע לשני הדגמים ולצד זאת נמצא גם את הגרסה החדשה ביותר של מערכת ההפעלה מבית גוגל – אנדרואיד 8.0 אוראו.

מקורות
Droid Life
Google
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות