הודלף: תצוגת ה-Infinity Display תגיע לדגמי ה-Galaxy A5 2018 ו-Galaxy A7 2018

Samsung Galaxy A7 2017 Samsung Galaxy A7 2017 (קרדיט תמונה: סמסונג)

במהלך חודש מרץ האחרון הציגה ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הדרום קוריאנית, סמסונג, את תצוגת ה-Infinity Display – היא כמובן מתייחסת למסך הקמור בעל השוליים הדקיקים שהוטמע לראשונה במכשירי הדגל Galaxy S8 ו-Galaxy S8 Plus ולאחרונה הופיע גם בדגם ה-Galaxy Note 8. כעת, הדלפה חדשה שצצה ברשת במהלך היממה האחרונה מתיימרת לחשוף כי בכוונתה של היצרנית להביא את מסך ה-Infinity Display למכשירי שוק הביניים הבאים לסדרת Galaxy A 2018.

ההדלפה החדשה מגיעה בדמותם של מגוון שרטוטים המציגים, לכאורה, את קווי העיצוב העיקריים של דגמי שוק הביניים Galaxy A5 2018 ו-Galaxy A7 2018, לפיהם ניתן להסיק מספר מסקנות. ראשית, ניתן לראות כי בשרטוט המתיימר להציג כיסוי המיועד לשני המכשירים, היציאה בגבו גדולה למדי עבור שילובו של חיישן צילום בודד. עם זאת, המדליף מוסיף לתמונות ומוסר בדבריו כי הסיבה לכך היא שילובו של קורא טביעות אצבע שיוטמע ישירות מתחת לחיישן הצילום הראשי, בזמן שמימינם נמצא פלאש LED.

עוד ניתן לראות לפי שרטוטי הכיסויים כי במסגרת ה-A5 2018 ו-A7 2018 נמצאים ארבעה כפתורים – שניים לוויסות עוצמת הווליום, כפתור נעילה/כיבוי וכן כפתור ביקסבי שנועד להפעלת העוזרת הקולית. במסגרת ציוץ אחר של המדליף ניתן לראות סקיצה המציגה את קווי העיצוב הכללים של צמד הסמארטפונים המצויינים מעלה. מתוך זו, באפשרותנו להסיק כי בחלקם הקדמי של השניים נמצא צג Infinity DIsplay קמור, זאת באופן דומה לדגמי ה-S8 ו-Note 8. במקרה שסמסונג אכן תבצע זאת ותספק למכשירי שוק הביניים בייצורה מסך בעל שוליים דקיקים, תיישר זו קו מול LG, שביצעה צעד דומה עם ההכרזה על דגמי LG Q6, המביאים לשוק הבינוני-נמוך מבנה מסך דומה לזה שהגיע עם דגם ה-G6.

הדיווח החדש מגיע אלינו דרך חשבון הטוויטר של מדליף סיני שאינו כה מוכר לרבים מאיתנו, אך בחודשים האחרונים הביא אלינו זה מגוון נרחב של הדלפות הנוגעות לסמסונג – מהן חלק ניכר התבררו כנכונות. בין אותם דיווחים שיתף אותנו המדליף בפרטים הראשונים אודות דגם ה-Galaxy J7 Plus, הסמארטפון השני מבית הענקית הקוריאנית שהביא עימו 2 מצלמות בגבו.

מועד ההכרזה וההשקה של סדרת Galaxy A 2018 אינו ידוע במדוייק בשלב זה, אך הדבר צפוי להתרחש לכל המאוחר בתחילת השנה הבאה.

השוואת מפרטים