פיקסלים מוזרים: שחקו בחינם במשחק החדש של Stranger Things

צילום: נטפליקס

לקראת צאתה של העונה השניה של “דברים מוזרים” (Stranger Things), סדרת הלהיט של נטפליקס מקבלת משחק משלה. בשם Stranger Things: The Game. המשחק יצא בחינם למכשירי אנדרואיד ול-iOS, וניתן כבר להוריד אותו בחנות המתאימה למכשירכם ללא תשלום.

במשחק המבוסס על הסדרה, תוכלו לשחזר כמה רגעים מוכרים מהעונה הראשונה, כמו הבריחה מרכבים ממשלתיים חשודים על גבי האופניים שלכם. תוכלו לשחק בתור מפקד המשטרה ג’ים הופר (Jim Hopper) בנסיון להתגנב למעבדה הסודית בעיירה. תוכלו להשתמש ברוגטקה של לוקאס, או לסייר בלילות עם דסטין. לכל דמות יש יכולות מיוחדות, ועל מנת לפתור את החידות השונות במשחק תצטרכו להשתמש בהן בחוכמה. ככל הנראה, תוכלו גם למצוא את עצמכם ב”עולם ההפוך”.

צילום: נטפליקס

ב-Stranger Things: The Game תמצאו גם אלמנטים משחקיים מסורתיים יותר: תוכלו להשלים אוסף של קלטות וידאו שיש למצוא, חטיפי אגוס (Eggos), ואחרים. תוכלו לפתוח דמויות סודיות, לבצע פעלולים ולאסוף מטבעות. עם צאת העונה השניה של הסדרה ב-27 לאוקטובר, המשחק אמור לקבל גם כמה שדרוגים ותוספות.

בהתאם לרוח הסדרה, המשחק מזכיר את שנות ה-80 בסגנונו הויזואלי. הקונסולה הביתית הפופולארית של שנות ה-80, ה-NES (נינטנדו), התהדרה במשחקים בעלי סגנון דומה. ב-Stranger Things: The Game, הסגנון הויזואלי נוצר בהשראת המשחקים הללו. בכל זאת ניכר כי Stranger Things: The Game מתקדם יותר מבחינה גרפית, אולם ההשראה לסגנון הויזואלי בהחלט מתאימה לתקופה.

את המשחק מפתחת חברת BonusXP, שכבר שחררה כמה משחקי מובייל בעבר, כמו The Incorruptibles ו-CaveMania. נטפליקס, בעלת המותג של “דברים מוזרים” המשדרת בפועל את הסדרה, מפיצה את המשחק עבור BonusXP, כחלק מקידום הסדרה לקראת העונה הבאה שתושק בקרוב. אין ספק כי Stranger Things: The Game ממתיק במעט את ההמתנה.

השוואת מפרטים