טריילר ראשון למוטאנטים החדשים – יותר סרט אימה מגיבורי על

אולפני פוקס המאה ה-20 (20th Century Fox) שחררו טריילר ראשון לסרט "המוטאנטים החדשים" (The New Mutants), שצפוי לצאת בעולם המוטאנטים וגיבורי האקס-מן (X-Men). הסרט מבוסס על סדרת הקומיקס בעלת אותו השם, שמתארת את סיפוריהם של מוטאנטים צעירים בעולם האקס-מן, בני עשרה רובם.

הטריילר מתאר מקום שהוא ספק בית חולים, ספק מוסד פסיכיאטרי. בבית החולים מאוכלסים בני נוער בעלי כוחות על, שלא לחלוטין יודעים כיצד לשלוט בהם. נדמה שלא כולם אפילו מבינים שהם מוטאנטים. הטריילר מציג את "המוטאנטים החדשים" כסרט אימה, שמתמקד בחוסר האונים של בני הנוער האלה, שצריכים להתמודד עם מערכת שמנסה לרסן ולדכא אותם מצד אחד, ומצד שני עם עצמם, ועם הכוחות המפחידים שלהם.

יש מספר שחקניות ושחקנים בולטים בקאסט הנערות והנערים, ביניהם אניה טיילור-ג'וי (Anya Taylor-Joy) מ"ספליט", צ'אלי היטון (Charlie Heaton) מ"דברים מוזרים" ומייסי וויליאמס (Maisie Williams) מ"משחקי הכס". הסרט נכתב ומבויים על ידי ג'וש בון (Josh Boone), במאי "אשמת הכוכבים". בשלבים מוקדמים יותר של ההפקה נאמר שג'יימס מקאבוי (James McAvoy)  יופיע בתפקיד פרופסור X, ואלכסנדרה שיפ (Alexandra Shipp) בתפקיד סופה, אותה היא שיחקה ב"אקס-מן: אפוקליפסה", אבל כרגע זה לא ודאי.

"המוטאנטים החדשים" צפוי לעלות למסכים ב-13 באפריל 2018, שיהיה יום שישי ה-13, עוד רמז מובהק לכך שמדובר בסרט אימה לכל דבר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות