טריילר מלא ראשון לפנתר השחור של מארוול

צ’אדוויק בוסמן מתוך “הפנתר השחור” (תמונה באדיבות פורום פילם)

מארוול (Marvel) שחררה טריילר קולנועי ראשון לסרט “הפנתר השחור” (Black Panther), המספר על גיבור העל האפריקאי הראשון ביקום הקולנועי. הפנתר השחור עצמו הופיע בעבר כבר ב”קפטן אמריקה: מלחמת אזרחים” (Captain America: Civil War), אך זה יהיה הסרט הראשון שמתמקד בו, ובממלכה האפריקאית ממנה הוא בא – ווקאנדה.

הטריילר מראה שהאו”ם מביע עניין בווקאנדה, שככל הנראה מכילה טכנולוגיה שהאנושות לא חלמה עליה לפני פלישת החייזרים לניו יורק. טצ’אלה, יורש העצר של מלך ווקאנדה המנוח, אותו משחק צ’אדוויק בוסמן (Chadwick Boseman), לא חושף פרטים על ממלכתו, כמובן.

בממלכת ווקאנדה העניינים מתחממים. נראה שמאז מותו של המלך, אביו של טצ’אלה, יש טוען נוסף לכתר – אריק קילמונגר, והוא מגולם על ידי מייקל בי ג’ורדן (Michael B. Jordan) מ”קריד”. בשלב מסוים אפשר לראות את קילמונגר לובש אפילו גרסה משלו לחליפת הפנתר השחור, המגן המיתולוגי של ווקאנדה, תפקיד אותו נושא כרגע הנסיך טצ’אלה.

צ'אדוויק בוסמן ומייקל בי ג'ורדן מתוך "הפנתר השחור" (תמונה באדיבות פורום פילם)
צ’אדוויק בוסמן ומייקל בי ג’ורדן מתוך “הפנתר השחור” (תמונה באדיבות פורום פילם)

הנבל האמיתי של הסרט והאויב של ווקאנדה כולה הוא יוליסס קלואו, פושע מלחמה אותו משחק אנדי סרקיס (Andy Serkis) מסרטי “שר הטבעות” ו”כוכב הקופים”. קלואו הופיע לראשונה ב”הנוקמים: עידן אולטרון” (The Avengers: Age of Ultron), בתור סוחר לא חוקי בויברניום, המתכת הייחודית עליה בנויה הטכנולוגיה והכלכלה של ווקאנדה. הוא אמנם בשבי של האו”ם, אך כבר בטריילר רואים שהוא נמלט.

מלבדם בסרט יופיעו בסרט דנאי גורירה (Danai Gurira) מ”המתים המהלכים”, לופיטה ניונגו (Lupita Nyong’o) מ”מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר“, פורסט וויטאקר (Forest Whitaker) מ”המפגש” ו”רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים” ומרטין פרימן (Martin Freeman), שיחזור גם הוא לתפקידו מ”מלחמת אזרחים”.

“הפנתר השחור” צפוי לעלות למסכים בארצות הברית ב-16 בפברואר 2018, בעוד אצלנו בישראל הוא יגיע יום לפני כן, ב-15 בפברואר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים