אפל: הדרישה למכשיר הדגל iPhone X יוצאת מן הכלל; אזל מהמלאי תוך דקות ספורות

Apple iPhone X (מקור: apple.com)

ב-27 באוקטובר, יום שישי האחרון, החלה אפל באופן רשמי את ההזמנה המוקדמת לאחד ממכשירי הדגל המעניינים והבולטים ביותר בשנה האחרונה, הוא כמובן ה-Apple iPhone X (או: אייפון 10). שעות ספורות לאחר יריית הפתיחה להזמנות המוקדמות, הספיקה הענקית האמריקאית להפיץ הודעה רשמית בנושא ובה מסרה בהתרגשות כי היענות הלקוחות למכשיר החדש הייתה יוצאת מן הכלל.

על פי הודעתה של אפל, כפי שזו מגיעה דרך אתר 9to5mac, ההזמנה המוקדמת לאייפון 10 התחילה בצורה יוצאת דופן, כאשר “דרישת הצרכנים הייתה יוצאת מן הכלל”, לדברי היצרנית, וזו עובדת נמרצות על מנת להביא את המכשיר “לידיו של כל לקוח המעוניין באחד, במהירות הגבוהה ביותר“. החברה, לצערנו, אינה מספקת נתונים רשמיים לגבי כמות ההזמנות המוקדמות, כאשר הפעם האחרונה שביצעה זות הייתה בהשקתה של סדרת אייפון 6S ב-2015.

מתוך ההודעה הרשמית של אפל כפי שפורסמה על ידי אתר 9to5mac:

אנו נרגשים לקחת את ההזמנות ל-iPhone X, העתיד של הסמארטפונים. אנו יכולים לראות מההיענות הראשונית, כי דרישת הלקוחות יוצאת מן הכלל. אנו עובדים קשה על מנת להביא את המוצר המהפכני הזה לידיו של כל לקוח המעוניין באחד, במהירות האפשרית. נמשיך לקבל הזמנות באינטרנט ו-iPhone X יהיה זמין לרכישה בחנויות Apple Store החל מיום שישי, ה-3 בנובמבר, בשעה 8 בבוקר.

אף על פי שאפל לא חשפה את נתוני ההזמנות המדוייקים, ראוי לציין כי כבר לאחר דקות ספורות מרגע פתיחת ההזמנות המוקדמות – אזל המלאי הראשוני של מכשירי האייפון 10 החדשים. כעת, במקרה שתרצו להזמין את האייפון החדש דרך אתר האינטרנט של היצרנית, תיאלצו להמתין לכל הפחות בין 5 ל-6 שבועות עד שזה יגיע אליכם – לא משנה באיזה צבע או נפח אחסון תבחרו.

גל ההשקה הראשוני של המכשיר יתרחש ב-3 בנובמבר, אז הוא יושק ב-55 שווקים ומדינות שונים. בשלב זה לא ברור מתי יחל גל ההשקה הנוסף של אייפון X, בו הוא עשוי להגיע לשווקים נוספים ברחבי העולם וביניהם לישראל.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים