פייסבוק מכריזה על Messenger 2.2 למפתחים עם שלל פיתוחים חדשים

באירוע שקיימה בכנס Web Summit שבליסבון חשפה פייסבוק את גרסת Messenger 2.2 למפתחים הכוללת מספר כלים חדשים לבעלי עמודים ומפתחים. הבשורה המשמעותית ביותר של פייסבוק בפלטפורמת Messenger 2.2 היא תוספת של פלאגין חדש שיאפשר לבעלי אתרים להטמיע את ממשק השיחה של המסנג’ר ישירות באתר שלהם.

התוספת החדשה, אשר קיימת במגוון רחב של אתרים כבר היום באמצעות פלאגינים לא רשמיים, מאפשרת להוסיף לאתר בועת שיחה שבאמצעותה המשתמשים יוכלו להתחיל שיחה אל מול עמוד הפייסבוק של החברה. הפלאגין החדש בעצם מאפשר לבעלי אתרים ליצור חיבור מתמשך ורציף בין השיחות שמתחילות בעמוד הפייסבוק לבין אלו שמתבצעות באתר ולרכז את כל הפעילות במקום אחד. יתרה מכן, התוסף יאפשר לעמודים אשר מריצים בוטים חכמים על גבי עמוד הפייסבוק שלהם ליהנות מאותן היכולות גם באתר שלהם.

פייסבוק מסנג'ר באתר האינטרנט (תמונה: Facebook)
פייסבוק מסנג’ר באתר האינטרנט (תמונה: Facebook)

נכון לכתיבת שורות אלה, פייסבוק פתחה את האפשרות הנ”ל לקבוצה מצומצמת של עמודי פייסבוק הבודקים את הפי’צר במתכונת בטא סגורה. הראשונים לקבל טעימה מהפלאגין הן חברות בינלאומיות כדוגמת KLM, Volaris, ו-Air France – כולן פועלות בתחום התעופה.

באופן זה מקווה פייסבוק לסייע לחברות התעופה ליצור אינטראקציה משמעותית ועמוקה יותר עם הלקוחות שיוכלו לקבל מידע רציף באמצעות המסנג’ר באתר ואף לנהל את כל מערך התמיכה והתקשורת עם הלקוחות באמצעות המסנג’ר בלבד בעתיד הלא רחוק.

עדכון משמעותי נוסף בגזרת המסנג’ר מגיע סביב עולם ניתוח השפה החופשית. פייסבוק הודיעה כי, שירות Wit.ai, סטארטאפ ניתוח שפה אותו רכשה ב-2015 יעניק תמיכה בעשר שפות נוספות שיאפשרו ניתוח מעמיק יותר של טקסט המתקבל בשיחה ואף בניית בוטים עשירים ומורכבים יותר. כמו כן פייסבוק חשפה מספר שדרוגים ב-Broadcast API המאפשר לבעלי עמודים לשלוח הודעות מוקדמות למשתמשים שהתחילו שיחה עם העמוד.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים