-פרסומת-

שמועה: סמסונג עובדת על סמארטפון בעל שוליים דקיקים עם מסך קטן מ-5 אינץ’

| יום ראשון, 12 בנובמבר 2017, 16:30 | סלולר
Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

Samsung Galaxy S8 Plus (צילום: רונן מנדזיצקי, גאדג'טי)

יצרנית הסמארטפונים הגדולה ביותר בעולם, סמסונג, עובדת בימים אלו על סמארטפון חדש שיביא עימו פאנל תצוגה מסוג Infinity Display – צג קמור או שטוח בעל שוליים דקיקים, בעודו מגיע בגודל הקטן מ-5 אינץ’. כך גורסת שמועה חדשה שמתפרסמת במהלך סוף השבוע האחרון ומקורה ברשת החברתית הסינית Weibo.

השמועה החדשה לא חושפת פרטים נוספים או מדוייקים בדבר המכשיר האנונימי עליו עובדת, לכאורה, ענקית הטכנולוגיה הקוריאנית, מלבד שזו עובדת על פיתוחו וטרם החליטה באופן סופי האם להציגו לצרכנים או לגנוז את העבודה עליו. בשלב זה לא ברור מתי ואם בכלל תכריז היצרנית על סמארטפון זה, ובמקרה שכן – לא ברור כיצד תכנה אותו ובמסגרת איזו סדרה ישולב.

Samsung Galaxy A5 2018 (בשחור) ו-Galaxy A7 2018 (בכסוף)

את תצוגת ה-Infinity Display החלה סמסונג לשלב במכשיריה עם ההכרזה על סדרות Galaxy S8 ו-Galaxy Note 8 מוקדם יותר השנה. מלבד דגמים אלו, צפויה הענקית מקוריאה הדרומית להציג עוד השנה שני סמארטפונים נוספים שיציעו פאנל תצוגה בתצורה דומה, הם ה-Samsung Galaxy A5 2018 ו-Galaxy A7 2018. אלו יביאו עימם צג עם שוליים דקיקים בגודל 5.5 ו-6 אינץ’, בהתאמה. מכשירים אלו יגיעו עם מסך שאינו קמור, זאת בניגוד לגלקסי S8 וגלקסי נוט 8.

ומה דעתכם בנושא – הייתם רוצים לראות סמארטפון קומפקטי מבית סמסונג עם צג Infinity Display בעל שוליים דקיקים ובגודל של פחות מ-5 אינץ’? 

מקורות
Weibo
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
עוד על הכותב
author-image
אלי כהן
עורך מדור סלולר
eli@gadgety.co.il
מהנדס מערכת בחברת מוטורולה סולושנס האחראי על אינטגרציה והובלה של פרוייקטים בשוק הישראלי. יוצא יחידה טכנולוגית בחיל האוויר, כתב ועורך ראשי לשעבר באתרי טכנולוגיה ומולטימדיה.
סלולרי: Apple iPhone 6S | מחשב: Apple Macbook Pro
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות