מתוך Star Wars: Battlefront II (תמונה: EA DICE)

מתוך Star Wars: Battlefront II (תמונה: EA DICE)

EA משנה את מחירי הדמויות ב-Star Wars Battlefront 2 לאחר ביקורת קשה

מאז הציגה אלקטרוניק ארטס (EA) את Star Wars: Battlefront II, הביעו גיימרים רבים התנגדות למודל התשלומים במשחק, אשר נראה כדוחף את השחקנים באופן אגרסיבי לתשלומים נוספים. המשחק ייאפשר לנו להלחם בשחקנים אחרים במיקומים שונים ממלחמת הכוכבים, עם גיבורים מוכרים מהסרטים, ונועד לצאת בעוד כמה ימים.

למרות תג המחיר המלא של המשחק ($60 עבור הגרסה הרגילה, $80 לגרסת דלוקס), חלק מהגיבורים יהיו נעולים בתחילה עבור השחקנים. במשחק ניתן לצבור נקודות ולהמיר אותן ל-Loot Boxes, שדרוגים לדמויות, או לפתוח איתן גיבורים חדשים. מספר הנקודות לפתיחת הגיבורים נראה גבוה מאוד, כאשר חלק מהגיבורים מגיעים ל-60,000 נקודות. לפי חישוב של השחקנים יש לשחק כ-40 שעות במשחק כדי לפתוח גיבורים אלו, ובכל הזמן הזה, אם תרצו לחסוך את הנקודות, לא תוכלו לקבל Loot Boxes או שדרוגים לדמויות שכבר פתחתם. תוכלו כמובן לשלם בכסף אמיתי, ולחסוך לעצמכם את הטרחה המוגזמת.

אחד המשתמשים ב-Reddit פתח דיון בו הביע את תסכולו: "שילמתי $80 על המשחק כדי לגלות ש-Vader נעול?" שאל המשתמש, שגם ביקש החזר כספי. אל התלונות הצטרפו שחקנים רבים שהתלוננו על הנושא, ו-EA החליטה להגיב על הדברים, ולהגן על מנגנון התשלומים שבמשחק. בכך, EA שברה אתמול את שיא כל הזמנים של Reddit עבור התגובה השנואה ביותר באתר. למעלה מ-640,000 גיימרים הצביעו על תגובתה של EA באופן שלילי, ושלחו אותה היישר להיכל התהילה המפוקפקת של קהילת הגיימרים.

זמן קצר לאחר מכן, EA הודיעה כי היא מורידה את מחירי הגיבורים. למעשה, EA חתכה את המחירים לרבע ממחירם המקורי: Darth Vader ו-Luke Skywalker ירדו מ-60,000 נקודות ל-15,000 "בלבד". צ'ובקה והנסיכה לאה ירדו מ-40,000 נקודות ל-10,000. השינוי תקף באופן מיידי, וגם מי שכבר הזמין מראש את המשחק יקבל את מחירי הדמויות המעודכנים.

בפוסט שפורסם בבלוג החברה, מאת ג'ון וסילצ'ק (John Wasilczyk), נכתב כי EA מקשיבה לביקורת וכי המשחק עוד יעבור שינויים לאורך הזמן. עם זאת, נראה כי השחקנים עדיין אינם מרוצים, ומלינים על בעיות נוספות במשחק. ביום רביעי תקיים EA מפגש AMA ("שאלות ותשובות") ב-Reddit בנושא המשחק, ונראה כי הגיימרים לא מתכננים להרפות מהתנגדותם גם במהלך הדיון הצפוי.

Star Wars: Battlefront II יוצא למחשב האישי, ל-PlayStation 4 ול-Xbox One ב-17 לנובמבר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות