קונסולת Xbox One X (תמונה: מיקרוסופט)

קונסולת Xbox One X (תמונה: מיקרוסופט)

בריטניה: השקה מוצלחת ל-Xbox One X, מכר בשבוע הראשון יותר מ-PS4 Pro

| יום רביעי, 15 בנובמבר 2017, 11:30 | משחקים

ה-Xbox One X שהושקה לפני שבוע, ב-7 בנובמבר, היא הקונסולה החדשה של מיקרוסופט, המתהדרת בכוח עיבוד חזק יותר מכל מכשיר אחר שקיים בשוק כרגע. מנתונים שנאספו בבריטניה נראה כי הקונסולה החדשה נהנית מהשקה מוצלחת. מיקרוסופט הביעה שביעות רצון ממכירות המכשיר בשבוע הראשון ודיווחה כי בארצות הברית נתוני המכירות אפילו מרשימים יותר.

בשבוע שחלף בבריטניה נמכרו יותר מ-80,000 יחידות של ה-Xbox One X. נתונים אלו מזכירים את אלו של ה-Switch בשבוע הראשון להשקה, ומאידך עוקפים את מכירות ה-PlayStation 4 Pro, ממנה נמכרו 50,000 יחידות בשבוע הראשון. ל-PS4 Pro לקח חודש עד שהגיעה ל-80,000 יחידות שנמכרו, מספר אותו השיגה ה-Xbox One X בשבוע. המשחקים הנמכרים ביותר למכשיר כרגע הם Call of Duty: WWII ו-Assassin's Creed Origins.

אהרון גרינברג (Aaron Greenberg), בכיר במיקרוסופט, הודה לגיימרים שהביעו את אמונם ב-Xbox One X בשבוע הראשון להשקה, והדגיש כי בצפון אמריקה המספרים אפילו מרשימים יותר: "תוצאות ראשוניות מצוינות, לא רק בבריטניה אלא בכל אירופה. מספר המכירות בצפון אמריקה הרבה יותר גדול. שבוע ראשון מדהים!"

ה-Xbox One X היא הקונסולה החזקה ביותר בשוק נכון לעת זו. בין היתר, המכשיר מציע תמיכה טבעית ברזולוציית 4K, ולמעלה מפי-3 יותר חישובי נקודה-צפה לשניה (TFLOPS) מאשר המכשיר הקודם, ה-Xbox One S. בעוד שה-Xbox One S מציע 1.40 TFLOPS, ה-Xbox One X מציע לא פחות מ-6 TFLOPS. בנוסף בוצעו שדרוגים משמעותיים לכמות הזכרון, רוחב הפס, מספר יחידות העיבוד הגרפי ותדר שעון המעבד.

מקורות
GamesIndustry.biz
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות