רשמי: מכשירי OnePlus 3 ו-3T מקבלים עדכון לאנדרואיד 8.0 אוראו

OnePlus 3T OnePlus 3T

בזמן שצמד מכשירי הדגל שלה לשנת 2017, ה-OnePlus 5T ו-5, עוד מריצים את מערכת ההפעלה אנדרואיד 7 נוגט, מודיעה זה עתה יצרנית הסמארטפונים הסינית וואן פלוס כי צמד מכשירי הדגל מן השנה שעברה OnePlus 3T ו-OnePlus 3 יקבלו את העדכון למערכת ההפעלה החדשה והמתקדמת ביותר מבית גוגל כיום, אנדרואיד 8.0 אוראו, בשילוב ממשק המשתמש החדש מבית וואן פלוס, OxygenOS 5.0.

את העדכון לגרסת אנדרואיד החדשה וממשק המשתמש המעודכן של וואן פלוס יחלו משתמשי הוואן פלוס 3 ו-3T לקבל החל מהיום (ב’, 20.11) באמצעות עדכון דרך האוויר (OTA – Over The Air). הפצת העדכון תתרחש בגלים, כאשר חלק קטן מן המכשירים התומכים יקבלו את העדכון היום, בעוד תפוצה רחבה יותר לכלל בעלי המכשירים הנתמכים עשויה לקחת עוד מספר שבועות.

כחלק מעדכון הגרסה שיחל לנחות אצל המשתמשים עוד היום, נמצאים מגוון פיצ’רים חדשים, לדוגמה: תמיכה בפיצ’ר תמונה-בתוך-תמונה (Picture in Picture), עיצוב חדש להגדרות המהירות שבחלון ההתראות (Quick Settings) ועיצוב תיקיות אפליקציות חדש. עם המעבר לאנדרואיד 8.0 נמצא גם את עדכון האבטחה לאנדרואיד עבור חודש ספטמבר.

קרדיט תמונה: גוגל

ה-OnePlus 5 כמו גם ה-OnePlus 5T שהוכרז לפני ימים ספורים, מריצים כיום את מערכת ההפעלה אנדרואיד 7.1 נוגט, כאשר עדכונם לאנדרואיד 8.0 עוד די רחוק מאיתנו. על פי דברים שמסרה וואן פלוס במעמד ההכרזה על מכשיר הדגל החדש שלה, וואן פלוס 5T, דגם זה יזכה לקבל את העדכון הנחשק כבר בחודש דצמבר, בעוד משתמשי וואן פלוס 5 יאלצו להמתין עד לתחילת השנה הבאה.

ומה איתכם – האם הספקתם לקבל את עדכון אנדרואיד 8.0 למכשירי OnePlus 3/3T? שתפו אותנו בתגובות!

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים