מילי בובי בראון מתוך "דברים מוזרים 2" (תמונה באדיבות נטפליקס)

מילי בובי בראון מתוך "דברים מוזרים 2" (תמונה באדיבות נטפליקס)

נטפליקס מזמינה עונה שלישית לסדרה דברים מוזרים

חברת ההפקות ושירות הצפיה הישירה נטפליקס (Netflix) החליטה להטריל את עוקביה בסוף השבוע האחרון. בעמוד הטוויטר של החברה עלה ציוץ עם סקר: "האם אנחנו צריכים לעשות עוד עונה ל'דברים מוזרים' (Stranger Things)?". כמו שאפשר לדמיין, התשובה "כן!" קיבלה 87% הצבעות. היום (א') נטפליקס הגיבה לציוץ של עצמה בתגובה שנכתבה ברוח הסדרה, והודיעה שמן הסתם צריך עוד עונה, כאילו שהיה ספק, ככה שעונה שלישית בדרך.

אז מה מצפה לנו בעונה השלישית של "דברים מוזרים"? כרגע לא ידוע, אבל יש כמה רמזים. בתכנית Beyond Stranger Things, תכנית ראיונות קצרה שהופצה בנטפליקס לצד העונה השנייה, דיברו יוצרי הסדרה האחים דאפר (Duffer) על מה מלהיב אותם לקראת העונה הבאה.

קודם כל, הילדים עולים לתיכון. מייק, לוקאס, וויל ודסטין עולים דרגה בחיים. תיכון אומר כיתות חדשות, מגמות חדשות, תחומי עניין שונים, חברויות ומריבות. לא רק זה, אלא שהפעם כנראה גם 'אל' תצטרף אליהם, עכשיו שיש לה זהות של נערה נורמטיבית.

בנוסף, ידוע שהאויב מהעונה הקודמת, ה-Mind Flayer, כפי שהילדים כינו אותו, עדיין חי, ועדיין אורב להם. הדאפרים אישרו שהם אכן בונים עליו כמעין כוח עליון שימשיך לחפש איך להכנס לעולם שלנו. כמו כן, ראינו בעונה האחרונה עוד ילדה ממוספרת – 8, המכונה קאלי בפי חבריה. אם יש 11 ויש 8, יש לפחות עוד 9 ילדים שערכו עליהם ניסויים דומים, בהנחה שהם שרדו גם. גם אם לא כולם שרדו, מה שסביר, עדיין ישנה האפשרות שנראה עוד כמה טיפוסים צעירים ומפחידים.

מכיוון שלא ידוע שום דבר על העונה, לא ברור גם מתי היא תעלה לשידור. העונה הראשונה עלתה ביולי, במהלך הקיץ, והעונה השנייה בסוף אוקטובר, בליל כל הקדושים. האלווין הוא חג הולם מאוד לסדרה, אבל לא בטוח שיעמוד בכנה אחד עם האילוצים והכוונות של נטפליקס. נחכה לעדכונים נוספים בתחילת 2018.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות