-פרסומת-

מנהל מוצר ב-AMD שופך אור על כמה שאלות חשובות הנוגעות למוצרי החברה

| יום שני, 4 בדצמבר 2017, 15:55 | חומרה, מחשבים
לוגו מעבדי Ryzen מבית AMD

בראיון שניהל אתר OverclockersUK עם ג’יימס פרייר (James Prior) מנהל מוצר בכיר ב-AMD הצליחו לקבל מספר תשובות על מוצרים שאנו צפויים לראות מ-AMD . בראיון, אשר ניתן למצוא בפייסבוק, ג’יימס ענה על השאלות של אתר OCUK ועל שאלות של הגולשים, כאשר כמה נושאים עלו במהלך הראיון עליהם נעבור בקצרה.

AM4

למרות שהמידע היה קיים גם קודם לכן, אישרור שלו על ידי גורם ב-AMD אף פעם לא מזיק. החברה מתכננת להמשיך ולתמוך בחיבור ה-AM4 בלוחות אם עד לשנת 2020, כאשר המעבדים הבאים של החברה יתבססו על ליבות +ZEN ו-ZEN2, מה שיתן זמן חיים ארוך מאוד ללוחות אם מבוססי AM4 בניגוד לאינטל ותקרית ה”סוקט 1156″ שמנעה תאימות בין מעבדי דור 7 ודור 8.

VEGA 11

בעוד שמידע על כרטיס מסך מבוסס VEGA 11 הגיע בספטמבר מסתבר כי לא מדובר בדגם מסויים, אלא רק בציון כמות ליבות העיבוד שיהיו בשבב. בשבבי ה-Raven Ridge, לדוגמה, נמצא 11 יחידות עיבוד. אנו צפויים לראות גם 5, 8 ו-10 יחידות עיבוד שיקראו בהתאם Vega 5, Vega 8 ו-Vega10.

לעומת זאת, שבבי אינטל החדשים שיכילו את הליבות הגרפיות של AMD, ה-Intel Kaby Lake-G, יכילו 24 יחידות עיבוד.

מעבד AMD Raven Ridge

קרדיט: יח”צ AMD

RX Vega

אחת הבעיות הגדולות ביותר של כרטיסי ה-Vega 56 ו-Vega 64 נכון להיום היא תפוקת הייצור הנמוכה שלהם, שהובילה לעליה חדה במחירי הכרטיסים בהשוואה למחיר המומלץ לצרכן. מהראיון עולה כי AMD מתגברת את הייצור ואנו צפויים לראות יותר כרטיסים שימכרו במחיר המומלץ שלהם.

השוואת מפרטי Vega (באדיבות AMD)

תגיות
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
קריאה נוספת
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות