סמארטפון מתקפל מבית סמסונג (המחשה)

סמארטפון מתקפל מבית סמסונג (המחשה)

דיווח: סמסונג תכריז על Galaxy X עם מסך מתקפל במהלך 2018

במהלך החודש שעבר נחשפה עדות לקיומו של הסמארטפון הגמיש Samsung Galaxy X באתר הרשמי של סמסונג, וכעת מגיע דיווח חדש שמתפרסם במהלך הימים האחרונים וחושף כי ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הגדולה ביותר בעולם עשויה להציג את ה-Galaxy X כבר במהלך 2018.

על פי הדיווח, שמגיע אלינו דרך המגזין הקוריאני Business Korea, סמארטפון ה-Galaxy X, שיצוייד בפאנל תצוגה מתקפל, יוכרז באופן רשמי על ידי סמסונג כבר בשנה הבאה. על פי הפרטים שנחשפים בדיווח, סמסונג מפתחת בימים אלו פאנל תצוגה שיהיה מסוגל להתקפל כמעט כמו דף נייר. בשלב הנוכחי לא ברור כיצד תיישם היצרנית את המסך הגמיש, כאשר לטענת הדיווח החברה מיישמת טכנולוגיות חדשות ומספר פטנטים הרשומים לזכותה על מנת להפוך את המסך המתקדם למציאות.

הצצה לאחור

סמסונג אינה היצרנית היחידה העומלת בימים אלו על סמארטפון גמיש הניתן לקיפול. אפל ו-LG, על פי דיווחים קודמים בנושא, פועלות יחדיו על מנת לפתח את פאנל התצוגה הגמיש שישמש מכשיר אייפון עתידי, שהכרזתו צפויה להתרחש עד ל-2020. לדברים אלו מוסיף חיזוק מגזין Business Korea שמציין כי LG תסיים את פיתוח פאנל התצוגה הגמיש באופן מוחלט עד 2019, מה שמותיר לצמד החברות מספיק זמן על מנת להביא את זה לייצור מסחרי לקראת השקת מכשיר אייפון גמיש שנה לאחר מכן.

מלבד עבודתה של LG על פאנל תצוגה עבור מכשיר אייפון עתידי, נראה כי חטיבת המובייל של החברה, LG Mobile, עומלת גם היא על פיתוחו של סמארטפון גמיש ומתקפל בתצורה שאינה ברורה בשלב הנוכחי. למעשה, עבודתה של LG על המסך הגמיש הייתה לאחד מתמריציה של סמסונג בהגברת קצב הפיתוח בנושא.

מקורות
Business Korea
במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות