הדלפה: אלו מכשירי הדגל הבאים מבית סוני – עם צג בעל שוליים דקים ועיצוב חדש

כך יראו מכשירי הדגל מבית סוני למחצית הראשונה של 2018? (הדלפה) כך יראו מכשירי הדגל מבית סוני למחצית הראשונה של 2018? (הדלפה)

מוקדם יותר השנה אישר קניצ’ירו היבי, מנכ”ל נציגות יצרנית הסמארטפונים והטכנולוגיה היפנית סוני, כי דור הסמארטפונים החדש של היצרנית יביא עימו “עיצוב חדש לחלוטין” – דבר לו מחכים מעריצי החברה מזה שנים רבות. כעת, הדלפה חדשה וראשונה מסוגה מתיימרת לחשוף בפעם הראשונה כיצד יראו מכשירי הדגל הבאים מבית היצרנית.

בשתי התמונות המודלפות (מצורפות לאורך הכתבה), ניתן לראות שני סמארטפונים חדשים עליהם עובדת היצרנית, כאשר נראה כי אלו ישמשו שניהם כמכשירי פרימיום לשוק הגבוה בייצורה של סוני. בחלקם הקדמי של צמד הסמארטפונים ניתן לראות כי שניהם ישלבו פאנל תצוגה בעל שוליים דקיקים ביותר, כאשר מעל ומתחת לפאנל התצוגה ישלב השניים מערך אודיו סטריאופוני בעל שני רמקולים נפרדים, כמו גם מצלמת סלפי קדמית.

ההבדלים בין צמד המכשירים מגיעים בכל הנוגע לגבם, כאשר נראה כי הראשון מביניהם (מימין) ישלב גב עשוי מתכת עליו נמצא – בפעם הראשונה עבור סוני, קורא טביעות אצבע כמו גם צמד חיישני צילום, פוקוס לייזר ופלאש LED צמוד. הדגם הנותר (מופיע משמאל), כנראה יציע גב ייחודי במינו המשלב בין יריעת זכוכית המשולבת במרכז הגב לבין יריעות מתכת המשולבות בחלקו התחתון והעליון של גב המכשיר. שם, נמצא גם 2 חיישני צילום ואיזור ייעודי עבור פלאש ה-LED ופוקוס לייזר אוטומטי, כאשר קורא טביעות האצבע ככל הנראה יטמע בדופן המכשיר.

השתקפות הבניין המופיעה בשתי התמונות הופכת אותן למעט פחות אמינות בשילוב הרקע החום-צהוב סביב שני המכשירים, אולם זה ככל הנראה נוסף מאוחר יותר באמצעות תוכנה לעריכת תמונה ולא מדובר ברקע שהופיע בצילום המקורי שלהם. העיצובים המוצגים בתמונות אינם כה מרחיקי לכת והם אינם נראים כמו תמונות יח”צ, כך שלא שנוכל לפסול את אמינותם לחלוטין.

צמד הסמארטפונים צפויים להציע למשתמשיהם פאנל תצוגה בגודל הנע בין 5.7 ל-5.99 אינץ’ ברזולוציית Ultra HD Plus 4K שתוביל ליחס צפייה של 18:9, כאשר מתחת למכסה המנוע אנו עשויים למצוא את מערכות השבבים Snapdragon 835/Snapdragon 845 כמו גם 4/6 גיגה-בייט RAM ומערכת ההפעלה אנדרואיד 8.0 אוראו. הכרזת המכשירים, ששמם אינו ברור בשלב זה, צפויה להתרחש באחת מתערוכות הטכנולוגיה הפופולריות ביותר: MWC 2018 ו-CES 2018.

השוואת מפרטים