נטפליקס משחררת טיזר ראשון לעונה 2 של ג’סיקה ג’ונס

ג'סיקה ג'ונס (תמונה באדיבות Netflix) ג’סיקה ג’ונס (תמונה באדיבות Netflix)

נטפליקס (Netflix) שחררה טיזר ראשון לעונה הבאה של “ג’סיקה ג’ונס” (Jessica Jones), השניה במספר. בתפקיד גיבורת הסדרה, ג’סיקה, שוב מופיעה קריסטן ריטר (Krysten Ritter), שזו הופעתה השלישית בתפקיד, אחרי העונה הראשונה ומיני-סדרת “המגנים” (The Defenders).

מאז צאת “המגנים” של נטפליקס ומארוול (Marvel) קיבלנו עונה ראשונה ל”מעניש” (The Punisher), שמתרחש באותו עולם אך מנותקת מהסיפור הגדול יותר של גיבורי העל הניו-יורקים. עונה 2 של “ג’סיקה ג’ונס” תחזיר אותנו לסיפור של רביעיית הגיבורים שכבר מכירים זה את זה ולמדו לעבוד ביחד, גם אם באופן חד פעמי.

בעונה החדשה לג’סיקה כבר אין אויבים, כך זה נראה – היא טיפלה בקילגרייב בעונה הראשונה, וב”מגנים” ארגון היד הקטלני כמעט ונמחה מפני האדמה. אבל האויבת הכי גדולה של ג’סיקה היא, כמובן, היא עצמה. נדמה שהעונה החדשה תתמקד בטראומות של ג’סיקה, לא רק מקילגרייב אלא מכל החיים שלה, שהופכים אלימים יותר ויותר בעקבות התפתחות כוחות העל שלה, ובהתחשב בעבודה שהיא בחרה לעצמה – בלשית פרטית.

בסוף הטיזר ג’סיקה מדברת אל דמות שלא מופיעה על המסך, ואומרת “אם תגיד שעם כוח גדול באה אחריות גדולה, אני אקיא”. זו ציניות שאופיינית לג’סיקה, והמשפט מתאים לה כיוון שאכן יש לה כוח פיזי רב, אבל לכל חובב קומיקס, במיוחד בעולם של מארוול, המשפט הזה אומר משהו מאוד ספציפי – זהו המוטו של ספיידר-מן, מוטו בלתי מנותק מהדמות. ולא סביר שיוצרי הסדרה היו מפספסים את זה.

האם נראה את טום הולנד (Tom Holland) מופיע בסדרה בתפקיד פיטר פרקר הצעיר? לא בלתי אפשרי, בהתחשב בזה שהוא גם גר בניו יורק, וברוטינה היומית שלו אולי נתקל באותם עבריינים אותם גם ג’סיקה חוקרת. אולי נגלה רמזים נוספים בהמשך, קרוב יותר לצאת העונה.

השוואת מפרטים