קונסולת Nintendo Switch (תמונה: Nintendo)

קונסולת Nintendo Switch (תמונה: Nintendo)

ה-Switch של נינטנדו מוכרת למעלה מ-10 מיליון יחידות

| יום רביעי, 13 בדצמבר 2017, 16:59 | משחקים, קונסולות

הקונסולה החדשה של נינטנדו, ה-Switch, עברה כעת את סף 10 מיליון היחידות שנמכרו – כך נמסר מסניף נינטנדו בבריטניה. המכשיר, שהושק בחודש מרץ השנה, הגיע למספר המרשים בתוך תשעה חודשים בלבד, ועם עונת החגים בפתח סביר להניח כי מספר היחידות שיימכרו ב-2017 בסך הכל יהיה גבוה אף יותר.

ה-Switch הציעה השנה כמה משחקים נהדרים מאת נינטנדו, כמו Zelda: Breath of the Wild, Super Mario Odyssey ו-Splatoon 2. למעשה, משחק זלדה החדש קיבל את תואר "משחק השנה" בטקס פרסי המשחקים שנערך לאחרונה. אין ספק כי נינטנדו השקיעה מאמץ עילאי בהפקת משחקים מצוינים לשנה הראשונה של ה-Switch. ב-2018 אנו צפויים לקבל משחקים חדשים של קירבי, יושי הדינוזאור, משחק חדש של Bayonetta ועוד.

גם משחקי צד שלישי תרמו להצלחת הקונסולה, שהפכה למכשיר נהדר עבור משחקי אינדי כמו Stardew Valley ו-Rocket League. משחקים "כבדים" יותר כמו Skyrim ו-Doom (משנת 2016) ביצעו בהצלחה את הקפיצה למסך הקטן והנייד של ה-Switch, והציעו לראשונה חוויה ניידת באיכות של קונסולה ביתית, עם משחקי AAA עדכניים.

לשם השוואה, המכשיר הקודם של החברה – ה-Wii U, מכר 13.56 מיליון יחידות במשך חמש שנים. ה-Switch מתקרב למספרים אלה, ועדיין לא נמצא שנה שלמה בשוק, ולכן ניתן לראות כמה מהותי ההבדל. עם זאת, ל-Switch יש עוד כברת דרך לעבור עד שתגיע לנתוני המכירות של ה-Wii המקורית, ממנה נמכרו 101.63 מיליון יחידות. המכשיר הנמכר ביותר של נינטנדו אי פעם הוא ה-DS, עם 154.02 מיליון יחידות שנמכרו.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות