טריילר מלא ראשון לסרט “השמדה”, מהיוצר של אקס מאכינה

נטלי פורטמן מתוך הסרט “העולם שאחרי: הכחדה” (תמונה באדיבות Paramount Pictures)

אולפני פרמאונט (Paramount) חשפו את הטריילר המלא לסרט “השמדה” (Annihilation). הסרט מבוסס על ספר האימה עטור השבחים בעל אותו השם, של הסופר ג’ף ואנדרמיר (Jeff VanderMeer). הסרט נכתב ובוים על ידי אלכס גרלנד (Alex Garland), הבמאי והתסריטאי מאחורי מותחן המד”ב “אקס מאכינה” (Ex Machina), שלא הופץ בבתי הקולנוע בארץ, אך זכה להערכה רבה בקרב חובבי המד”ב, ואף נחשב בעיני רבים לסרט המד”ב הטוב ביותר מהשנים האחרונות.

“השמדה” מספר את סיפורה של ביולוגית צבאית, אותה מגלמת נטלי פורטמן (Natalie Portman). בעלה של הביולוגית, אותו משחק אוסקר אייזק (Oscar Isaac) מ”אקס מאכינה” ו”מלחמת הכוכבים”, הוא השורד היחידי בין קבוצת חיילים שנכנסה לתוך אנומליה לא מוסברת, בוהק שכל מה שמתרחש מאחוריו לא נראה לעין. היא נכנסת לתוך הבוהק יחד עם עוד מספר מומחיות צבאיות כדי להבין מה קורה בפנים. הן מגלות אזור מרהיב ויפהפה, אך מסוכן ולא צפוי. בין חיות לא מציאותיות ותופעות טבע לא מוסברות, הגוף והנפש של החיילות מותקפים ללא הפסקה.

מתוך הסרט "השמדה" (תמונה באדיבות Paramount Pictures)
מתוך הסרט “השמדה” (תמונה באדיבות Paramount Pictures)

לצד פורטמן משחקות בסרט גם טסה תומפסון (Tessa Thompson) מ”ת’ור: ראגנארוק” וג’ניפר ג’ייסון לי (Jennifer Jason Leigh) מ”טווין פיקס” ו”שמונת השנואים“.

“השמדה” צפוי לעלות למסכים בארצות הברית ב-23 בפברואר הקרוב. לא הוכרז עדיין תאריך הפצה רשמי בישראל, אך סביר להניח שבניגוד ל”אקס מאכינה”, את “השמדה” נזכה לראות גם באולמות הקולנוע.

השוואת מפרטים