רשמי: סוני תקיים אירוע הכרזה ב-26 בפברואר כחלק מתערוכת MWC 2018

צילום: גאדג’טי

יצרנית הסמארטפונים ואחת מחברות הצילום הגדולות ביותר בעולם, סוני, החלה במשלוח הזמנות לקראת אירוע הכרזה שתקיים בתאריך ה-26 בפברואר, בשעה 8:30 (שעון ברצלונה), זאת במסגרת יומה הראשון של תערוכת הסלולר והטכנולוגיה הגדולה ביותר בעולם, MWC 2018. כך חושפים מגוון נרחב של אתרי טכנולוגיה ברחבי הרשת, המעידים כי קיבלו מסוני את ההזמנה לאירוע ההכרזה.

במסגרת אירוע ההכרזה שתערוך ב-MWC 2018, אף על פי שלא ציינה זאת באופן רשמי, צפויה סוני להציג לעולם בפעם הראשונה את מכשיר הדגל הבא מבית ייצורה. דגם זה, על פי השמועות והדיווחים האחרונים בנושא, צפוי לקבל את שם המותג המסחרי Sony Xperia XZ Pro, זאת חרף מגוון דיווחים שהעידו כי שמו יהיה ה-Xperia XZ2.

הצצה לאחור

לפי שמועה שאת פרטיה שיתפנו עימכם לאחרונה, ה-Xperia XZ Pro יהיה לסמארטפון הראשון בייצור סוני שיציע צג OLED ביחס 18:9 וברזולוציית 4K UHD. מתחת למכסה המנוע נמצא במכשיר מערכת שבבים מדגם Snapdragon 845, זיכרון RAM בנפח של 6GB, רכיב אחסון פנימי בסך 128GB, סוללה בקיבולת 3,420mAh ומערך צילום כפול המונה שני חיישנים ברזולוציית 12 ו-18 מגה פיקסל כל אחד.

גם במקרה שמכשיר הדגל הבא למותג סוני הוותיק יוכרז ב-MWC 2018, אנו מעריכים כי גם הפעם עשויים לחלוף חודשים רבים לפני שזה יעלה על מדפי החנויות במוקדים שונים ברחבי העולם. כך, כידוע, חווינו עם מכשיר הדגל Xperia XZ Premium שהוצג ב-MWC 2017 והגיע לישראל רק ארבעה חודשים לאחר מכן, בחודש יוני 2017.

השוואת מפרטים