עדכון אנדרואיד 8.0 למכשירי LG G6 יגיע עד סוף המחצית הראשונה של 2018

LG G6 Plus LG G6 Plus

בעוד משתמשי פאבלט הדגל LG V30 שבדרום קוריאה כבר החלו לקבל את העדכון למערכת ההפעלה אנדרואיד 8.0 אוראו, סמארטפון הדגל הראשון של LG לשנת 2017, ה-G6, טרם החל לקבל את גרסת אנדרואיד החדשה. כעת, על פי מידע שנחשף דרך אתר האינטרנט של היצרנית וכן דרך חשבון הטוויטר הרשמי שלה, מכשירי סדרת LG G6 יקבלו את העדכון המיוחל עד לסוף המחצית הראשונה של 2018.

המידע החדש בדבר עדכון ה-LG G6 ו-G6 Plus נחשף ראשית דרך אתר הנציגות האיטלקית של LG, בעמוד הייעודי לאנדרואיד 8.0 בו מצויין כי העדכון מתוכנן, בשלב הנוכחי, להגיע למשתמשי ה-G6 עד סוף המחצית הראשונה של השנה.

מלבד זאת, ציוץ רשמי בעמוד הטוויטר האיטלקי של החברה מציג תמונה זהה, כאשר בו נכתב כי העדכון הנ”ל יגיע למשתמשיו במהלך הרבעון השני של השנה. נוסף על כך, מציינת החברה בציוץ שפרסמה בטוויטר כי משתמשי ה-LG V30 יקבלו את העדכון לאנדרואיד 8.0 אוראו עוד במהלך הרבעון הראשון של 2018 – עד סוף חודש מרץ הקרוב.

ראוי לציין כי המידע שחושפת נציגות LG האיטלקית מתייחס לבעלי ה-LG G6 ו-V30 שרכשו את מכשיריהם באיטליה. עם זאת, הדברים חושפים את ציר הזמן האפשרי לשחרור מערכת ההפעלה החדשה עבור צמד מכשירי הדגל באירופה כולה. על פי אופן ההתנהלות הקודם של החברה, יש לצפות כי משתמשי צמד הסדרות בישראל יזכו לקבל את העדכון יחד עם המשתמשים באירופה או בסמוך אליהם, אם כי הודעה רשמית בנושא טרם נחשפה.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים