חברת LG עשויה להשיק גרסה חדשה ל-G6 בשם LG G6 Lite/Compact

LG G6 Plus LG G6 Plus

בחודש פברואר של השנה שעברה, עוד לפני שנחשף מכשיר הדגל G6, רשמה לזכותה ענקית הטכנולוגיה ויצרנית הסמארטפונים הדרום קוריאנית, LG, מספר שמות מותג מסחריים שהעידו על כוונתה להשיק למכשיר מספר גרסאות שונות, ביניהן גרסה צנועה יותר שתענה לשם LG G6 Compact או Lite. כעת, כמעט שנה לאחר מכן, עולה לרשת דיווח שמחייה מחדש את השמועות ומציין כי החברה תכריז על מכשיר זה בקרוב.

הדיווח החדש מגיע אלינו דרך אתר Phone Radar, המקבל את המידע ממקור בלעדי. לטענת זה, LG מתכננת להשיק בקרוב את ה-LG G6 Lite/Compact כגרסה צנועה יותר של מכשיר הדגל. הההבדלים המשמעותיים בין השניים יתבטאו במערך זיכרון צנוע יותר כמו גם מחיר נמוך יותר. תג המחיר של המכשיר בהודו, לכאורה, יעמוד על 25,000 רופי, הם מקבילים לכ-1,350 שקלים.

נכון לרגעים אלו לא ברור אלו הבדלים נוספים יופיעו עם גרסת הלייט ל-G6, אך בהחלט אפשרי כי החברה תבחר להפחית את רזולוציית המסך וייתכן כי גם את קיבולת הסוללה. מלבד זאת, מוסר הדיווח, צפוי מפרט המכשיר להיות זהה לדגם ה-G6 הסטנדרטי. כך, הוא ישלב צג FullVision בגודל 5.7 אינץ’ וביחס 18:9, מבנה סנדוויץ’ זכוכית המתאגד אל מסגרת מתכת, מערכת שבבים מדגם Snapdragon 821, מערך צילום כפול בגבו המשלב 2 חיישנים ברזולוציית 13 מגה פיקסל וכן מצלמת סלפי קדמית ברזולוציית 5 מגה פיקסל.

בינתיים, הודיעה החברה היום (ג’) על השקתם של מספר צבעים חדשים עבור מכשיר ה-LG G6 הקיים, אלו הם “כחול מרוקני” (Moroccan Blue), סגול לבנדר (Lavender Violet) ואדום פטל (Raspberry Rose):

LG G6 (תמונה באדיבות LG אלקטרוניקס)
LG G6 (תמונה באדיבות LG אלקטרוניקס)

ראוי להזכיר כי לאחרונה מסר מנכ”ל ויו”ר LG אלקטרוניקס כי בחברה מתכוונים להאריך את מחזורי החיים של מוצריה, בין היתר באמצעות השקת מספר דגמים עבור אותו המכשיר.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים