סולו: סיפור מלחמת הכוכבים יגיע לקולנוע ב-25 במאי – צפו בטריילר

אחרי טיזר קצר שנחשף במהלך הלילה במשחק הסופרבול בארה"ב, שיחררה כעת דיסני טיזר רשמי מלא לסרט "סולו: סיפור מלחמת הכוכבים" (Solo: A Star Wars Story) עם תאריך הפצה לבתי הקולנוע בארה"ב ב-25 במאי, 2018. בדומה לסרט "רוג אחת" מ-2016, גם סרט זה יהיה סיפור נפרד בעולם של מלחמת הכוכבים, ולא חלק מהעלילה הנמשכת מהסרטים "הכוח מתעורר" מ-2015 ו"אחרוני הג'דיי" מ-2017.

הסרט החדש יגלול את סיפור המקור של האן סולו כנער צעיר שמתחיל את דרכו עם השאיפה (או נכון יותר ההצהרה שלו) להפוך לטיס הטוב ביקום. בטריילר אנו רואים את דמותו של סולו הצעיר, אותו מגלם בסרט אלדן ארנרייך (Alden Ehrenreich), לצד דמויות מוכרות נוספות כמו צ'ובאקה ולאנדו קלריסיאן, אותו יגלם דונלד גלובר (Donald Glover). בטריילר מתייחס סולו הצעיר להיותו נוכל לא קטן כבר מאז היה ילד, כאשר מאוחר יותר הוא פוגש את בקט, דמות חדשה אותה מגלם וודי הארלסון (Woody Harrelson). בקט מציע לסולו הצעיר להצטרף לצוות שהוא מקים לצורך ביצוע משימה כלשהי.

בטריילר ניתן לראות כי המילניום פלקון, ספינת החלל האגדתית של האן סולו בסרטי מלחמת הכוכבים, תופיע בסרט גם כן.

את הסרט הוביל הבמאי רון הווארד (Ron Howard) שקיבל את התפקיד ביוני האחרון בעקבות משבר בהפקת הסרט שהוביל לעזיבתם של צמד הבמאים פיל לורד (Phil Lord) וכריסטופר מילר (Christopher Miller). הווארד ביים גם את הסרט ווילו, אותו כתב ג'ורג' לוקאס ובו כיכב ווריק דיוויס (Warwick Davis), שמופיע בקרדיטים של סרט "סולו" החדש גם כן.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות