ברור יותר מאי פעם: Huaewi P20 ו-P20 Plus נחשפים בתמונות יח”צ מודלפות

אלו הם ה-Huawei P20 ו-P20 Plus//Pro, משמאל לימין (הדלפה)

אמש (ש’, 24.2) שיתפנו אתכם בטיזר וידאו חדש אותו שיחררה יצרנית הסמארטפונים הסינית, וואווי ובמסגרתו אישרה החברה כי שמה של סדרת הסמארטפונים שתחשף באירוע, המתוכנן להתקיים ב-27 במרץ, יהיה Huawei P20. כעת מוצאים דרכם אל הרשת תמונות היח”צ הראשונות המציגות את צמד מכשירי הפרימיום בסדרת הדגל הבאה של וואווי: ה-P20 ו-P20 Plus.

כפי שניתן לראות בתמונת הסמארטפונים המוצגת בראש הכתבה, צמד מכשירי הדגל הבאים בפיתוח וואווי יגיעו עם קווי עיצוב דומים למדי האחד לשני: שניהם ישלבו פאנל תצוגה בעל שוליים דקיקים ביותר, כאשר בחלקו העליון נמצא חריץ (“Notch”) הדומה לזה שמגיע עם אייפון X, ובו ישולב מערך הצילום הקדמי כמו גם מספר חיישנים נוספים. שולי המסכים דקיקים ביותר מצידם הימני, השמאלי ובחלקם העליון, אם כי בתחתית המסך נמצא שול עבה יותר באופן משמעותי.

את השול התחתון נראה כי ה-Huawei P20 ינצל לטובת שילוב כפתור בית קפסטיבי המתפקד גם כקורא טביעות אצבע, בעוד ב-Huawei P20 Plus לא ישולב כפתור שכזה ובאותו השול יתנוסס לוגו החברה. מצידם הימני של צמד המכשירים נמצא 3 כפתורים: 2 לוויסות עוצמת השמע וכפתור נעילה/כיבוי הממוקם מתחת לאלו.

במסגרת הדלפה אחרת נמסר כי ה-P20 Plus למעשה יושק באופן רשמי תחת השם Huawei P20 Pro, ייתכן שכחלק מיישור קו עם אסטרטגיית המיתוג של דגמי הפרו בסדרת Mate. מפרט המכשיר, לטענת אותה הדלפה, ישלב צג 6 אינץ’ ברזולוציית 1080×2160 פיקסלים (Full HD Plus), מערכת שבבים מדגם Kirin 970, זיכרון RAM בסך 6 או 8 גיגה-בייט ורכיב אחסון פנימי בקיבולת של 128 או 256 גיגה-בייט. על המפרט תנצח סוללה בקיבולת 4,000mAh.

עוד נמסר כי ה-Huawei P20 Pro יהיה לדגם היחיד בסדרה שיציע בגבו מערך צילום “משולש” בעל 3 מצלמות – מתוכן חיישן RGB ברזולוציית 12 מגה פיקסל, חיישן נוסף ברזולוציית 16 מגה פיקסל שיתפקד כחיישן מונכרום המצלם בשחור ולבן בלבד, כאשר המצלמה האחרונה תשלב חיישן טלפוטו ברזולוציית 16 מגה פיקסל שתאפשר ביצוע זום אופטי ללא פגיעה באיכות.

על סדרת Huawei P20 תכריז החברה ב-27 במרץ, באירוע הכרזה שיתקיים בפריז, צרפת. 

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים