משתמשי אנדרואיד, הכירו – משחק Angry Birds הממכר זמין גם לכם

המשחק הפופלארי והממכר על סף הלא חוקי – Angry Birds – זמין עכשיו בגרסת בטא למשתמשי אנדרואיד 2.1 ומעלה. המשחק, מבית היוצר של Rovio Mobile, היה זמין עד כה רק למכשירי iOS, WebOS ו-Maemo 5, שזכו ליהנות מעלילה משעשעת, אפקטי סאונד מגניבים וגרפיקה צבעונית וכיפית. למי שעיין לא מכיר – Angry Bird הינו משחק על חבורת ציפורים אשר נלחמות בחזרזירים מרושעים שגנבו להן כמה וכמה ביצים. אתם תובילו את הציפורים בזריעת הרס בעולמות שונים, עד להשמדתם של כל החזרזירים בשלב.

החלק המהנה כמובן ב-Angry Birds הוא איך עושים זאת: את הציפרים תטילו למרחק באמצעות רוגטקה, ותצטרכו להתחשב בזווית ובעוצמת הזריקה על מנת לגרום נזק מקסימלי ואפקטיבי. לכל ציפור יש מומחיות משלה (שימוש נכון בכל יכולת הינה קריטית למעבר בין שלבים). תמצאו ציפורים שיכולות להתפוצץ לשלוש אחרות (מעין מצרר חלקי) על ידי לחיצה על המסך כאשר הן באוויר, ציפור המטילה פצצות בזמן תעופה ועוד מגוון יכולות מגניבות ומשעשעות.

YouTube Preview Image

עד כה התרשמנו כי המעבר ממערכות בעלות היצע מכשירים מצומצם ביותר לאנדרואיד, המציעה מגוון מכשירים עם חומרות שונות ומשונות, דווקא לא חלק כל כך. המשחק מקרטע לעיתים, וניתן לשים לב לעדיפות בביצועים במכשירי iOS. המשחק עדיין לא מותאם לרזולוציות מסך שונות – אנחנו לדוגמא נתקלנו בבעיה בתפריטים ברזולוצייה של 320X480, אולם חשוב להזכיר כי זוהי גרסת בטא ומדובר בחברה רצינית שתטפל בכל תלונות המשתמשים. הבעיות הללו מזכירות לנו את מידת הקושי של מפתחים להמיר משחקים ממערכת ההפעלה של האייפון לאנדרואיד, וכנראה זו הסיפה העיקרית לכך שמשתמשי האנדרואיד לא זכו עד היום להיצע אפליקציות איכותיות גדול במיוחד.

נשמח אם משתמשי האנדרואיד הרבים הקוראים באתר ישתפו אותנו ברשמים שלהם מהמשחק, במיוחד אם תציינו באיזה מכשיר בדקתם אותו. Angry Birds אמור לצאת מבטא בקרוב, והגרסה המלאה אמורה להיות זמינה בתשלום באנדרואיד מארקט. תיהנו!

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות