כרטיס זיכרון Sandisk 200GB (תמונה: Sandisk)

כרטיס זיכרון Sandisk 200GB (תמונה: Sandisk)

דיל: כרטיס זיכרון MicroSD ומתאם ל-SD של סנדיסק בנפח 200GB במחיר 71 דולר

| יום רביעי, 4 באפריל 2018, 19:03 | גאדג'טי דיל

כרטיס הזיכרון של סנדיסק מסוג MicroSD בעל הנפח הגדול במיוחד של 200GB זמין כעת למכירה באתר אמזון במחיר של כ-71 דולר (כ-252 שקלים) כולל עלות המשלוח לישראל. כרטיס הזיכרון מיועד עבור סמארטפונים המאפשרים הרחבת הזיכרון, אך ניתן להשתמש בו במוצרים רבים נוספים כמו טאבלטים ועד מצלמות, בהינתן מתאם לכרטיס SD סטנדרטי, גם זה מגיע כחלק מהחבילה במקרה זה.

כרטיס ה-MicroSD הינו חלק מסדרת SanDisk Ultra התומכים ב-microSDXC ו-microSDHC והינו מסוג UHS-I (או U1) תחת Class 10 המאפשר תפיסת צילומי וידאו באיכות Full HD 1080P עם קצב קריאה מוצהר של 100MB/s.

להזמנת כרטיס הזיכרון מאמזון – לחצו כאן

כרטיס זיכרון Sandisk 200GB עם מתאם SD (תמונה: SanDisk)

כרטיס זיכרון Sandisk 200GB עם מתאם SD (תמונה: SanDisk)

אמזון מציעה כרטיס MicroSD נוסף במבצע, אם כי זה מציע נפח אחסון נמוך יותר. מדובר בכרטיס של חברת סמסונג מסדרת ה-Evo Select מסוג UHS-3 (או U3), אשר תומך ב-Class 10 ומציע מהירות קריאה מוצהרת של עד 100MB/s ומהירות כתיבה מוצהרת של 60MB/s. כרטיס ה-U3 תומך גם בכתיבת וידאו באיכות גבוהה יותר של 4K.

תוכלו למצוא את כרטיס ה-64GB במחיר של 27.1 דולר (כ-96 שקלים) כולל עלות המשלוח לישראל וגם במקרה זה מגיע הכרטיס עם מתאם לכרטיס SD.

להזמנת כרטיס סמסונג מאמזון – לחצו כאן

כרטיס זיכרון Samsung MicroSD 64GB (תמונה: Samsung)

כרטיס זיכרון Samsung MicroSD 64GB (תמונה: Samsung)


גילוי נאות: אל הקישורים לעמוד המוצר המופיעים בכתבה זו מצורף קוד מזהה ייחודי שלנו בגאדג’טי ואנו נקבל עמלה על כל רכישה בפועל של מוצר. העמלה המוזכרת מעלה לא מייקרת את המחיר הסופי עבורכם.

*אתר גאדג’טי וחברת אתוס מדיה אינם הגופים המפעילים את המכירות המוצגות מעלה ואין להם כל דבר וסמכות בכל תלונה שתהא על טיבם, איכותם או מחירם של המוצרים. כל המחירים בכתבה נדגמו או נמסרו מהאתרים המצויינים מעלה ונכונים לתקופת הפרסום בלבד ועבור כל מוצר בנפרד. המחירים בשקלים הינם הערכה בלבד ועל-פי שערי המרה בזמן הפרסום. אם מצאתם שגיאה, אנא דווחו לנו דרך עמוד יצירת הקשר באתר.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות