טריילר חדש לסולו – סיפור מלחמת הכוכבים

לוקאספילם (Lucasfilm) שחררה טריילר חדש ל"סולו: סיפור מלחמת הכוכבים" (Solo: A Star Wars Story) – הסרט שמספר על תחילת דרכו של האן סולו, המבריח הידוע בגילומו של האריסון פורד. בצעירותו, עוד לפני שהוא היה מבריח, הוא נראה דווקא יותר כמו אלדן ארנרייך (Alden Ehrenreich), שישחק אותו בסרט.

בטריילר החדש רואים יותר מקרוב את ההתרחשות העיקרית של הסרט – האן סולו הצעיר, שנזרק מלימודי טיס בגלל האופי הבעייתי שלו, מגויס על ידי פושע כריזמטי אותו משחק וודי הארלסון (Woody Harrelson). הוא מגויס כדי לשדוד פושע גדול עוד יותר, ומי שכנראה יהיה הנבל של הסרט – אותו משחק פול בטאני (Paul Bettany), אותו אתם כנראה זוכרים כקול של ג'רוויס וכגוף של ויז'ן מסרטי "איירון מן" ו"הנוקמים".

כמו בכל סרט שודים קלאסי, מלבד סולו הצעיר ועוזרו הנאמן צ'ובאקה מגויסים עוד מספר שחקנים למערכה. הבולטים בהם הם דרויד אלים, אישה ספק-עשירה-ספק-אריסטוקרטית בגילומה של אמיליה קלארק (Emilia Clarke) מ"משחקי הכס", והמבריח הידוע לנדו קלריסיאן, אותו משחק דונלד גלובר (Donald Glover) מ"אטלנטה" ו"קומיוניטי". סולו הצעיר מקבל אזהרה – ברגע שהוא ינסה לחיות כמבריח עבריין, הוא לא יצליח לחזור משם. מהיכרותינו עם האן סולו המבוגר, אנחנו יודעים כמה זה נכון.

"סולו: סיפור מלחמת הכוכבים" צפוי לעלות למסכים ב-24 במאי הקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות