מוטורולה מכריזה על שלושה מכשירים לסדרת ה-Moto G6

| יום ראשון, 22 באפריל 2018, 09:30 | סלולר

באירוע שקיימה חברת מוטורולה (Motorola) בארצות הברית בסוף השבוע, הכריזה החברה על שלושה מכשירים חדשים לסדרת ה-Moto G6. השלושה מגיעים עם פיצ'רים המבדילים בין הדגמים וכן עם פיצ'רים משותפים כדוגמת שקע אוזניות בגודל 3.5 מילימטרים אשר נמצא בכל שלושת המכשירים ועמידות מינימלית בפני מים של P2i.

Moto G6

המכשיר המהווה את נקודת המפגש בין שלושה המכשירים הוא ה-Moto G6, אשר מגיע עם מבנה זכוכית לצד מסגרת אלומיניום ביחד עם הגנה על מסך המכשיר מסוג Gorilla Glass 3. מסכו של המכשיר מגיע בגודל 5.7 אינץ' ברזולוציית Full HD Plus עם פאנל מסוג IPS LCD בתצורת 18:9. עוד בחזית המכשיר ניתן למצוא את המצלמה הקדמית אשר מגיעה באיכות 8 מגה פיקסל עם מפתח צמצם של f/2.2 לצד מבזק פלאש LED קדמי, אפרכסת השמע וחיישן הקרבה.

בגב המכשיר נפגוש את מערך הצילום הכולל חיישן ראשי באיכות 12 מגה פיקסל עם מפתח צמצם של f/1.8 לצד חיישן משני באיכות 5 מגה פיקסל המציע מפתח צמצם של f/2.2. לצידם נמצא מבזק הפלאש, כאשר כל המערך הנ"ל נכנס בתוך מעגל הממוקם באופן בולט בגב המכשיר מעל לוגו החברה.

Motorola Moto G6 (תמונה: מוטורולה)

Motorola Moto G6 (תמונה: מוטורולה)

את מכשיר ה-Moto G6 תריץ סוללה בקיבולת 3,000 מיליאמפר/שעה דרך חיבור USB-C עם תמיכה בטעינה מהירה בטכנולוגיית TurboCharge, זאת לצד מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.0 אשר תנצח על כל המערך הפנימי.

מתחת למכסה המנוע, ה-Moto G6 כולל את מערכת העל-שבב Snapdragon 450 אשר תקבל גיבוי על ידי המאיץ הגרפי Adreno 506, זאת לצד זיכרון עבודה על סך 3 או 4 גיגה-בייט ונפח אחסון העומד על 32 או 64 גיגה-בייט, בהתאמה, הניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון חיצוני.

את ה-Moto G6 תוכלו למצוא בצבעים Deep Indigo (כחול-סגול עמוק), שחור, Blush (גוון ורוד) וכסף תחת תג מחיר של 250 אירו.

Moto G6 Plus

בעוד ה-Moto G6 מהווה את נקודת המפגש, ה-Moto G6 Plus מוביל את הסדרה החדשה בעודו מגיע עם עיצוב זכוכית לצד מסגרת אלומיניום עם הגנת Gorilla Glass 3 לצד מפרט טכני משופר וחזק יותר.

ה-Moto G6 Plus מציע מסך בגודל 5.9 אינץ' ברזולוציית +Full HD עם פאנל מסוג IPS LCD בתצורת 18:9. עוד בחזית המכשיר נמצא את המצלמה הקדמית אשר מגיעה באיכות 8 מגה פיקסל עם מפתח צמצם של f/2.2 ביחד עם גיבוי מצד מבזק פלאש LED, זאת בנוסף לאפרכסת השמע, חיישן הקרבה, כפתור הבית (הנמצא גם ב-Moto G6) ולוגו החברה.

Motorola Moto G6 Plus (תמונה: מוטורולה)

Motorola Moto G6 Plus (תמונה: מוטורולה)

בגזרת הצילום, ה-Moto G6 Plus מקבל יתרון קל לעומת אחיו הבינוני כאשר זה מגיע עם חיישן ראשי באיכות 12 מגה פיקסל עם מפתח צמצם של f/1.7 לצד חיישן משני באיכות 5 מגה פיקסל עם מפתח צמצם של f/2.2. בנוסף לכך, גודל הפיקסלים קפץ ל-1.4µm עם תמיכה בהסרטת וידאו ב-4K ופוקוס Dual Pixel.

על המכשיר המוביל הנ"ל תנצח סוללה בקיבולת 4000 מיליאמפר/שעה אשר תתפעל את מערכת ההפעלה אנדרואיד 8.0 אוראו ותגיע עם תמיכה בטכנולוגיית הטעינה המהירה בשם TurboCharge של החברה ושקע USB-C.

בחלקת הביצועים, ה-Moto G6 Plus מגיע עם מערכת העל-שבב Snapdragon 630 אשר תגובה על ידי המאיץ הגרפי מדגם Adreno 508. זאת לצד רכיב זיכרון RAM על סך 4 או 6 גיגה-בייט ביחד עם נפח אחסון הכולל 64 או 128 גיגה-בייט, בהתאמה, הניתן להרחבה באמצעות כרטיס זיכרון.

את דגם ה-G6 Plus תמצאו בצבעים זהב, Deep Indigo (כחול-סגול עמוק) ו-Nimbus (גוון אפור), תחת תג מחיר של 300 אירו.

Moto G6 Play

כאשר זוג אחיו הבוגרים מתחרים על השוק הבינוני, מכשיר ה-Moto G6 Play נמצא בגזרת השוק הנמוך, כשהוא מציע מבנה פלסטיק מוברש אשר מעניק מראה הדומה לזכוכית ומכוסה גם הוא בציפוי המגן P2i המעניק עמידות מינימלית בפני מים וגשם קל.

המכשיר מגיע עם מסך 5.7 אינץ' מסוג IPS LCD ברזולוציית +HD ובתצורת אורך:רוחב של 18:9. בחזיתו נמצא גם את מצלמת הסלפי המגיעה באיכות 5 מגה פיקסל עם מבזק פלאש LED, לצד אפרכסת השמע וחיישן הקרבה. מכשיר ה-Moto G6 Play מציג כפתור בית בגבו, כאשר בתוכו מוטמע לוגו החברה וסורק טביעות האצבע.

Motorola Moto G6 Play (תמונה: מוטורולה)

Motorola Moto G6 Play (תמונה: מוטורולה)

מערך הצילום של הסמארטפון החדש כולל חיישן ראשי בודד באיכות 13 מגה פיקסל יחד עם גודל פיקסלים ממוצע העומד על 1.12µm, בעודו מציע מפתח צמצם של f/2.0. מתחת לחיישן המוזכר נמצא את מבזק הפלאש כאשר כל המערך עצמו נמצא בתוך עיגול הבולט מגבו של המכשיר.

מתחת למכסה המנוע נמצא את מערכת העל-שבב Snapdragon 427 אשר תגובה על ידי המאיץ הגרפי מסוג Adreno 308. דגם זה יגיע ללקוחות ארצות הברית בלבד, בעוד שלשוק הגלובלי יגיע המכשיר עם מערכת העל-שבב Snapdragon 430 יחד עם המאיץ הגרפי Adreno 505. המכשיר יגיע בשתי גרסאות המציעות רכיב זיכרון RAM על סך 2 או 3 גיגה-בייט לצד נפח אחסון העומד על 16 או 32 גיגה-בייט הניתנים להרחבה, בהתאמה.

Motorola Moto G6 Play (תמונה: מוטורולה)

Motorola Moto G6 Play (תמונה: מוטורולה)

על מכשיר ה-Moto G6 Play תהיה אחראית סוללה בקיבולת 4000 מיליאמפר/שעה אשר תיטען דרך שקע MicroUSB. מערכת ההפעלה המגיעה באופן מובנה עם הסמארטפון הינה אנדרואיד 8.0 אוראו. המכשיר הנ"ל מגיע בצבעים אפור מבריק ו-Deep Indigo (כחול-סגול עמוק) כאשר זה מספק תמיכה בטכנולוגיית Dolby Audio להעצמת חווית השמע ומוצע תחת תג מחיר של 200 אירו.

את שלושת המכשירים ניתן יהיה לרכוש החל מתחילת חודש מאי.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות