שובר קופות: הנוקמים מלחמת האינסוף רשם שיא הכנסות בסוף השבוע

מתוך "הנוקמים: מלחמת האינסוף" (תמונה באדיבות פורום פילם) מתוך “הנוקמים: מלחמת האינסוף” (תמונה באדיבות פורום פילם)

הסרט הגדול ביותר מבית דיסני ומארוול, “הנוקמים: מלחמת האינסוף” (Avengers: Infinity War), רושם הצלחה מסחררת בקופות של בתי הקולנוע ברחבי העולם בסוף השבוע הראשון להקרנתו ואף שובר שיא הכנסות קודם לסרטים בשוק המקומי בארה”ב, תוך שהוא עוקף את “מלחמת הכוכבים: הכוח מתעורר” מ-2015.

סרט הנוקמים החדש, והשלישי במספר, הכניס 250 מיליון דולר בקופות בארה”ב ובכך שבר את השיא הקודם, גם זה היה של דיסני, שקבע הסרט הראשון בטרילוגיה הנוכחית של מלחמת הכוכבים, אשר עמד על כ-248 מיליון דולר “בלבד”.

בשוק הבינלאומי רשם הסרט הצלחה לא קטנה גם כן, כאשר הכניס 380 מיליון דולר, זאת מבלי להתחשב בהכנסות שיגיעו מהשוק הסיני עת יעלה הסרט לאקרנים במהלך חודש מאי. מדובר בסרט השני המכניס ביותר בכל הזמנים בשוק הבינלאומי בסוף שבוע בודד, כאשר לפניו נמצא רק “מהיר ועצבני 8”, שקבע את השיא של 432 מיליון דולר הודות לעלייתו למסכי בתי הקולנוע במרבית המדינות בעולם, כולל בסין.

בסה”כ הכניס “הנוקמים: מלחמת האינסוף” 630 מיליון דולר בקופות בסוף השבוע הראשון להקרנתו ובכך גם שבר את השיא הקודם, את זה החזיק “מהיר ועצבני 8” שקבע הכנסות גלובליות של כ-532 מיליון דולר לפני כשנה.

יחד עם נתוני ההכנסות לסוף השבוע הראשון של “הנוקמים: מלחמת האינסוף”, רושם היקום הסינמטי של מארוול, על 19 הסרטים שלו מאז איירון מן מ-2008, הכנסות העולות על 15.5 מיליארד דולר. עם פתיחה חזקה נוספת, אשר ככל הנראה תוביל את סרט הנוקמים החדש אל מעבר למיליארד דולר בהכנסות כבר בזמן הקרוב, ויחד עם סרט נוקמים נוסף שמחכה לנו בשנה הבאה, צפויות מארוול ודיסני לראות עליה משמעותית נוספת.

הצטרפו לערוץ הטלגרם של גאדג’טי לעדכונים שוטפים בנושאים טכנולוגים ולערוץ גאדג’טי דיל למבצעים. תוכלו גם להירשם לעדכונים מאיתנו דרך ערוץ האינסטגרם הרשמי, עמוד החדשות של גוגל או בעמוד הפייסבוק.


*חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

השוואת מפרטים