גוגל מוסיפה השלמת משפטים אוטומטית לג'ימייל ותכונות AI חדשות ל-Google Photos

במסגרת אירוע הפתיחה לכנס המפתחים Google IO 2018 הציג מנכ"ל גוגל, סונדאר פיצ'אי, מספר פונקציות חדשות הנוגעות לתחום הבינה המלאכותית (AI) שיגיעו בזמן הקרוב לשתיים מהאפליקציות המובילות של החברה: ג'ימייל (Gmail) ו-Google Photos.

עבור ג'ימייל, אשר רק לאחרונה קיבלה רענון גדול בצד העיצוב, מוסיפה החברה את פונקציית ה-Smart Compose, אשר תבצע השלמה אוטומטית של טקסט בזמן כתיבת מייל בג'ימייל. בדומה לדרך בה מתבצעת השלמת מילים במקלדות הסמארטפונים, כך תציע גוגל השלמה אוטומטית של מילים ואף משפטים שלמים בהתאם לתוכן ההודעה אותה אתם כותבים.

עבור אפליקציית Google Photos מוסיפה החברה אפשרויות חדשות בתחום ה-AI להן קוראת החברה Suggested Actions. בעזרת התכונה החדשה ניתן יהיה לקבל הצעות לביצוע פעולות על תמונות. לדוגמה: אם פנים של אדם זוהו בתמונה, גוגל תציע לשתף את התמונה עם אותו אדם, אם נתקלה האפליקציה בתמונה חשוכה, גוגל תמונות תציע להבהירה. צילמתם מסמך? גוגל תציע להפוך אותו לקריא יותר. פונקציה נוספת שהציגה החברה במהלך הכנס הייתה של החזרת צבעים לתמונות שצולמו במקור בשחור לבן וכן אפשרות להפוך רקע סביב מושא הצילום לשחור לבן על מנת להדגיש את המצולם.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות