מצטרפת לחגיגה: גם Square Enix תשדר אירוע הכרזות וחשיפות ב-E3

Square Enix תצטרף לשורת החברות אשר מפיקות אירוע, מסיבת עיתונאים או תשדיר משמעותי עבור E3 – תערוכת המשחקים הגדולה בארצות הברית, שתיערך בחודש הבא. בחשבון החברה בטוויטר עלתה הזמנת "Save The Date" עבור מעריצי החברה. התשדיר של Square Enix יתחיל ב-11 ביוני, יום שני, בשעה שמונה בערב (שעון ישראל) וניתן יהיה לצפות בו ב-Twitch, יוטיוב, מיקסר, וברשתות החברתיות.

החברה בחרה לרכז את הכרזותיה לאירוע שיופק מראש – בדומה לגישה בה נוקטת נינטנדו. Square Enix תכין את כל החומרים, הסרטונים וההכרזות ותרכז אותם לתשדיר וידאו ארוך, במקום לנהל מסיבת עיתונאים עם אורחים מאתרי המדיה והחדשות השונים. היות ומדובר באחת ממפיצות המשחקים הגדולות בעולם, ישנם דברים רבים שיכולים לקרות בשידור מעין זה, ומוצרים רבים עליהם השחקנים ששים לקבל פרטים נוספים.

עם זאת, לא נמסר על מה בדיוק ידובר בתשדיר של Square Enix – כמו חברות אחרות בתעשיה, גם Square Enix שומרת כרגע את הקלפים קרוב לחזה, על מנת להפתיע את הגיימרים ב-E3. בכל אופן, ישנם כבר כמה משחקים של החברה שאנו כבר מצפים להגעתם, ואחרים שאנו מצפים לשמוע עליהם פרטים חדשים:

  • Kingdom Hearts 3 – המשחק המסקרן אמור לצאת השנה, ואולי ייחשף תאריך ההשקה שלו.
  • Final Fantasy 7 Remake – הרימייק המצופה ביותר של השנים האחרונות הוכרז זה מכבר, והגיע הזמן להראות את התקדמות החברה בפרויקט.
  • פרויקט "הנוקמים" – אולי סוף סוף נזכה לפרטים חדשים על הפרויקט הסודי, אותו מפתחת Crystal Dynamics.
  • משחק Life is Strange הבא – הגיע הזמן שנשמע עוד על הכותר הבא בסדרה הזו, שזכתה לקהל מעריצים נלהב במיוחד.
  • Dragon Quest 11 – האם נקבל מתחרה ראוי ל-Monster Hunter World?
  • Shadow of the Tomb Raider – אין ספק שהחברה תציב את המשחק כחלק מרכזי מהשידור, לקראת השקתו הצפויה בספטמבר הקרוב.

אלו כמה מהפרויקטים של Square Enix שאנו מצפים לשמוע עליהם – אולם השאלה היא מה מכינה לנו Square Enix, שאיננו מצפים לו. אחרי הכל, חלק מהותי מחוויית E3 הוא ההפתעות השונות אותן מכינות החברות לתערוכה. בעוד פחות מחודש ימים ייחשפו הקלפים.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות