ריק ומורטי תחודש לעוד 70 פרקים

זו לא טעות בכותרת – רשת האנימציה למבוגרים אדולט סווים (Adult Swim) הודיעה שהיא רכשה 70 פרקים נוספים של סדרת האנימציה "ריק ומורטי" (Rick and Morty). זה אומר שאם עונות הסדרה ימשיכו לצאת באותו אורך, מדובר בעוד שבע עונות שלמות. זה גם אומר ש"ריק ומורטי" תשאר אתנו מעל עשור – כי בינתיים כל עונה הופקה בכשנה וחצי, וקשה להאמין שזה הולך להשתנות בעתיד הקרוב.

"ריק ומורטי" מספרת על ההרפתקאות של ריק סנצ'ז, מדען ניהיליסט והישות הכי מבריקה בכל היקומים ככל הנראה, והנכד שלו מורטי – ילד מתבגר טיפוסי לחלוטין. בשביל גחמותיו האישיות והמטרידות, ריק מושך את מורטי ולעתים קרובות את כל המשפחה למצבים קשים, מסוכנים ומטרידים. הסדרה מאופיינת בחוש הומור שנון ועוקצני, ובהרבה מסרים כבדים מאוד שמסתתרים מתחת להומור חסר הגבולות שלה.

יוצרי הסדרה הם דן הרמון (Dan Harmon), יוצר "קומיוניטי", וג'סטין רוילנד (Justin Roiland), שחקן קול מנוסה שמדובב גם חלק ניכר מהדמויות בסדרה, כולל את ריק ומורטי עצמם. רוילנד הוא זה שהודיע על החידוש של הסדרה בחשבון הטוויטר שלו. גם רוילנד ובמיוחד הרמון ידועים כטיפוסים מבריקים אבל קשים, שלא פשוט לעבוד אתם – ונשאלת השאלה האם הם באמת יצליחו להמשיך את הסדרה ביחד לעוד שבע עונות, או שאחד מהם יאלץ לעזוב.

כרגע אנחנו עדיין מחכים לעונה הרביעית, שאין לה שום צפי רשמי באופק. בעקבות ההכרזה הזאת אפשר לצפות לעדכונים בקרוב.

במאגר הקופונים שלנו כבר ביקרתם?
סמארטפונים וגאדג'טים במחירים נוחים ובמשלוח ישיר עד הבית
לחצו כאן
תגובות לכתבה
גאדג'טי | Gadgety
ניווט באתר
קטגוריות
גאדג'טי
חיפוש כתבות