הוכרז: Logitech G305 – עכבר גיימינג אלחוטי במחיר 60 דולר

עכבר Logitech G305 (מקור Logitech) עכבר Logitech G305 (מקור Logitech)

חברת לוג’יטק (Logitech), אחת מיצרניות הציוד ההיקפי הגדולות בעולם, הכריזה על עכבר גיימינג אלחוטי חדש, ה-Logitech G305 , אשר מגיע כחלק ממותג מוצרי הגיימינג Logitech G. העכבר משתמש בטכנולוגיית האלחוט LIGHTSPEED המתקדמת של לוג’יטק יחד עם חישן HERO מתקדם לדיוק בתנועה בזמן משחק.

בעוד רוב שחקני המחשב מעדיפים עכברים חוטיים על מנת לקבל ביצועים ותגובות מהירות מהעכבר שלהם, טכנולוגיית LIGHTSPEED האלחוטית של Logitech מאפשרת לקבל ביצועים זהים ואף טובים יותר מאשר עכברים חוטיים רגילים.

בנוסף לטכנולוגיית ה-LIGHTSPEED האלחוטית עם זמני תגובה של 1ms, חברת Logitech ציידה את עכבר ה-G305 בחיישן ה-HERO המתקדם עם דיוק של 400IPS ורגישות של עד 12000DPI.

עכבר ה-Logitech G305 מגיע במשקל של 99 גרם בלבד עם 6 כפתורים הניתנים לתכנות. העכבר מסוגל להגיע לזמן שימוש של עד 250 שעות במצב דיוק גבוה של 1ms על סוללת AA בודדת ואפשרות לעבור למצב חסכוני שמוריד את זמן התגובה ל-8ms, שמגדיל את זמן השימוש לכ-9 חודשים.

העכבר יהיה זמין למכירה החל מחודש מאי במחיר של 60 דולר.

מדובר על עכבר גיימינג אלחוטי איכותי נוסף מבית Logitech, הידועה במיוחד בתחום הציוד ההיקפי, כשהדבר היחיד שחסר לו היא תאורת RGB מובנית הפופולרית היום בכל תחום המחשבים. בעוד לא כולם אוהבים את ה-RGB, ישנם משתמשים שהיו רוצים לראות אותה בכל הציוד שלהם.


חלק מהפוסטים באתר כוללים קישורי תכניות שותפים, עבורם נקבל עמלה עם ביצוע רכישה בפועל של מוצרים. עמלה זו לא מייקרת את העלות הסופית של המוצרים עבורכם.

הסקירות והתכנים המופיעים באתר מהווים המלצה בלבד, וכך יש להתייחס אליהם. כל המחירים המופיעים באתר נכונים ליום הפרסום בלבד והאחריות לקניית מוצר או שירות כזה או אחר מוטלת עליך בלבד – השימוש באתר בהתאם לתנאי השימוש והפרטיות.

השוואת מפרטים