עוד אקשן בין סוכנים בטריילר החדש למשימה בלתי אפשרית 6

משימה בלתי אפשרית: התרסקות (תמונה באדיבות Paramount Pictures)

פרמאונט (Paramount) שחררה טריילר חדש לסרט השישי בסדרת “משימה בלתי אפשרית“, הנקרא “התרסקות” (Mission Impossible: Fallout). בטריילר הזה אנחנו מבינים את טיב העימות בין שני השחקניים המרכזיים בסרט – טום קרוז (Tom Cruise), הגיבור הראשי של הסדרה, והנרי קאביל (Henry Caville), האויב שלו לסרט הזה.

מתחילת צילומי הסרט, עוד לפני ששמו המלא של הסרט שוחרר, ידענו כבר שהנרי קאביל צפוי לשחק את הנבל בסרט השישי של “משימה בלתי אפשרית”. חלק מהסיפור סבב את השפם המפואר שקאביל גידל, ואת הסקנדל סביב הסרת השפם הלא-מספקת מפניו של סופרמן ב”ליגת הצדק”. בטריילרים ששוחררו עד עכשיו נראתה מתיחות ורמזים לעימות בין דמותו של קאביל לדמותו של קרוז, אבל נדמה היה שבשורה התחתונה הם אמורים לפעול יחד. עכשיו ברור שלא כך הדבר.

קאביל משחק סוכן CIA, שהצטרף לצוות של אית’ן האנט בשביל משימה ספציפית מאוד. במהלך הטריילר אנחנו מגלים שבמשימה הזאת האנט בוחר לפעול בצורה שאפילו חברי הצוות שלו לא בטוחים שהיא לגיטימית, ועל אחת כמה וכמה ה-CIA. קאביל לא נמצא שם בשביל להשגיח ולסייע, הוא למעשה מתנקש מנוסה של ה-CIA, שצורף לצוות כדי לחסל את האנט במקרה שהוא יסרח.

“משימה בלתי אפשרית: התרסקות” צפוי לעלות למסכים ב-27 ביולי בארצות הברית. נראה שחלק ניכר מהסרט נצפה בהאנט נמלט על נפשו, כאשר קאביל דולק אחריו עם כל המשאבים שהוא יכול לגייס כסוכן של אחד מארגוני החרש הכי מפחידים בעולם.

השוואת מפרטים